A hajnali záporozások reggel 8-ig 9mm-t dobtak le, kellemes meglepetés. Az utóbbi időben térségünk felülteljesít a modellek által várthoz képest, remélem ez majd így lesz télen is, amikor a hó előrejelzéseket várjuk epekedve.kacsint
Egyébként pocsék egy idő van, nappali 18,1 fok, hosszú távon pulóveres idő, de az vigasztal, hogy talán a mai nap a mélypont, jövő hét szerdától, most úgy tűnik jön egy pár napos csendes, napos, kellemesen meleg periódus, talán komolyabb szél nélkül. Várom!