A nyárra vonatkozó résszel nem értek egyet,mondjuk ez az én bajom.nyelvnyujtas

Hamar elfelejtjük (mert az utóbbi években nem volt pokol nyáron) a 2010-es évek sok nyarát amikor a forró napokat és rekordokat  számoltuk egy harmatgyenge hidegfrontért epekedve.Persze Professzor úr biztos boldog volt. lazaUgyanis a melegedés ezen napok számát is megemelheti nem csak a kellemeseket.
Az embereket meg nem mindegy mikor kérdezzük a nyárról,dolgoznak vagy nyaralnak.Előbbinél elég a 70-es évek nyarai,utóbbinál pár forró nap is becsúszhat.