Fél 12-kor értem haza, akkor csepergő esőben 12,9 fok volt, és ez lett a napi Tmin is végül (vagyis az éjszaka meglehetősen enyhe volt). Délután viszont felszakadozott a felhőzet, és szinte szélcsend mellett egész kellemes idő lett, 17,8 fokig emelkedett a hőmérséklet. Mondjuk így is a tegnap esti 18,3 fok maradt a napi Tmax, de azért szépet hajrázott a délután ahhoz képest, ahonnan indult ehhez az értéhez képest.