Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Az ország túlsó végére (ide keletre ) 25-én kedden találna be jelen állás szerint, ha lesz műsor.
---------
Most kivételesen a hátam közepére sem kívánnám, mert szabadtéri programon leszek és nagyon nem hiányozna semmilyen eső. Se zivatar, se semmi.
Száraz időért szurkolok!
Jöjjön hétfőn, hamarabb a műsor vagy csússzon át szerdára...Mind1 csak ne kedden.
Már én is kezdem unni ezt, de nem igen látok változást hosszútávon.
A fő futás június elejétől kezdve ide kilóg, de őszintén remélem hogy lassan inkább 25 fok körüli tmaxokra állunk be nem a 20-asokra. Úgy már a záporos, zivatarosdi is pofásabb tud lenni. Az más kérdés, hogy ezzel párhuzamban megjön magasabb hőérzet mellé a fülledtség és a kertekben a gombabetegségek időszaka, orvosmet.-ről meg ne is beszéljünk...
Viszont ha ez az eszementség(csapadékos időjárás) folytatódik júniusba még pár medi is betalál, akkor megint homokzsákolhatnak Borsodba meg itt ott az országban... - kicsit kezd sok lenni az esőből.
---------
Most kivételesen a hátam közepére sem kívánnám, mert szabadtéri programon leszek és nagyon nem hiányozna semmilyen eső. Se zivatar, se semmi.
Száraz időért szurkolok!
Jöjjön hétfőn, hamarabb a műsor vagy csússzon át szerdára...Mind1 csak ne kedden.
Már én is kezdem unni ezt, de nem igen látok változást hosszútávon.
A fő futás június elejétől kezdve ide kilóg, de őszintén remélem hogy lassan inkább 25 fok körüli tmaxokra állunk be nem a 20-asokra. Úgy már a záporos, zivatarosdi is pofásabb tud lenni. Az más kérdés, hogy ezzel párhuzamban megjön magasabb hőérzet mellé a fülledtség és a kertekben a gombabetegségek időszaka, orvosmet.-ről meg ne is beszéljünk...
Viszont ha ez az eszementség(csapadékos időjárás) folytatódik júniusba még pár medi is betalál, akkor megint homokzsákolhatnak Borsodba meg itt ott az országban... - kicsit kezd sok lenni az esőből.