Az ország túlsó végére (ide keletre ) 25-én kedden találna be jelen állás szerint, ha lesz műsor. 
---------
Most kivételesen a hátam közepére sem kívánnám, mert szabadtéri programon leszek és nagyon nem hiányozna semmilyen eső. Se zivatar, se semmi. 
Száraz időért szurkolok!  laza
Jöjjön hétfőn, hamarabb a műsor vagy csússzon át szerdára...Mind1 csak ne kedden. 

Már én is kezdem unni ezt, de nem igen látok változást hosszútávon.
A fő futás június elejétől kezdve ide kilóg, de őszintén remélem hogy lassan inkább 25 fok körüli tmaxokra állunk be nem a 20-asokra. Úgy már a záporos, zivatarosdi is pofásabb tud lenni. Az más kérdés, hogy ezzel párhuzamban megjön magasabb hőérzet mellé a fülledtség és a kertekben a gombabetegségek időszaka, orvosmet.-ről meg ne is beszéljünk... 
Viszont ha ez az eszementség(csapadékos időjárás) folytatódik júniusba még pár medi is betalál, akkor megint homokzsákolhatnak Borsodba meg itt ott az országban... - kicsit kezd sok lenni az esőből.