Igen, kiborító már ez az időnként csepergő eső, meg a szürkeség. Nem azt mondom, hogy most kánikulának kellene lenni, de azért ilyenkor már a délutáni 23-25 fok nem egy irreális elvárás. Áprilisról meg inkább jobb, ha nem is beszélünk, amilyen pocsék volt.