Egyszerűen siralmas, gyalázat ez az undorító, tetves idő. Ronda szürkeség van, mintha november lenne és mindössze 13 fok, ami azért nem éppen május végi idő. Tele a hócipőm, hogy ilyenkor amikor a legszebb, legkellemesebb időnek kellene lenni, helyette van ez a mocsok...hány