Ezt már tényleg nem tudom hova tenni, hogy már zsinórban a 3. gyalázatos májust könyvelhetjük el már most...
Link
Hogy a francba lehet, hogy 2003 rekorder májusa óta 2 május kivételével (2007, 201laza egy se tudott érdemi pozitív anomáliát összehozni?
Ráadásul, majdnem minden májushoz köthetőek kései fagyok meg hidegrekordok is bőven.
Azt hittem idén legalább a gyenge, késő télies március/áprilist követően a május belehúz, de nem, semmi... tartja a szinoptikát szomoru