A tegnapi Kiskunhalas-Szeged-Makó (nagyjából) vonalon pörgő cellát láttátok a radaron? Elég érdekes és tartós volt. Valaki látta, vagy átélte?

Van egy Szatymazi barátom, megkérdezem tőle, mert ha jól látom a Fehér-tavat pont telibe kapta.