Az ICON elég jól megfogta ezt a kis tömböcskét a hármas határnál, figyeltem, már több futás óta adta szinte ugyanoda, és nagyjából erre az időpontra (+-1-2 óra).
Ha a továbbiakban is lehet neki hinni, akkor elvileg a következő órákban becsusszanhat nagyjából idáig és továbbra is lehet benne egy-két kósza villám, mondjuk arra azért nem érdemes a helyzet, hogy ezért fenn maradjak. vidám