Feléd azért a májustól-októberig tartó időszakban nem igazán kell azon aggódni, hogy egy hónap nem jön szépen fel csapadék terén.
Nem is tudom, volt-e feléd valaha komolyabb szárazság vagy aszály pl. májusban vagy a nyáron, mióta mérsz, megfigyelsz!?