Az Arome-ECM páros elég jól fest holnapra, a GFS elmegy, az UM pedig elég pocsék lett a végére (korábban azért voltak szívderítőbb verziók is), bár azért még most is rak a közelbe csapit, tehát nem esélytelen a dolog. A lényeg, hogy április 22 után ismét érdemi esély mutatkozik némi zivatarozásra. A helyzet amúgy sem túl "hard" mivoltát tekintve a teljes eseménytelenség sem lepne meg, de azért bizakodó állasponton próbálok maradni. nevet