Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Igen, de ha a ciklon nem jönne, akkor jönne vissza a nyugati trutyi, ezért fontos, hogy a ciklon tud ebben segíteni. Így gondoltam, lehet hogy nem volt egyértelmű.
Anarki: szerintem nem csak a félblocking opció, hanem egy fullos blokk medivel sem esélytelen. Nekem mondjuk mindegy, miből havazik, csak minél többet és minél előbb
Bármit, csak esőt és sarat ne!
Anarki: szerintem nem csak a félblocking opció, hanem egy fullos blokk medivel sem esélytelen. Nekem mondjuk mindegy, miből havazik, csak minél többet és minél előbb
Bármit, csak esőt és sarat ne!