Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Győriekhez csatlakozhatunk. Ma délután vittem a fiamat a fehérvári 3 órai buszra Csernyére. Borús ég de eső sehol útközben. Még kedves sincs megnézni, hogy lett-e ma a bénázásból 0,1 mm. Ti még kaptatok néha zuhit, amikor itt nem, talán jobb a helyzet keletebbre mint itt. Egyszer aztán be fog találni ide, Győrbe és Érdre is, mint ahogy Vörösvárra.