Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ez csak a periódus kezdetét lefedő ábra, és nem is nagyon lesz igaz, általában alulbecsüli a meleget. Pl. erre a hétre is átlag körülit mondott, aztán itt tele volt 32-34/17-20-akkal, ami nem az átlag. Kifejezetten utálom ezt az ábrát, nagyjából az ellenkezője szokott bejönni. És gondolom ott 9-e körül kapcsol majd eleve rá, az időkép már most írja 10 napra ott a 31-33-akat meg a 20 közelit, ami mire odaér a dolog mindig rosszabbodik min. 1-2 fokot. (Idéntől már van klímám szerencsére úgyhogy nem olyan a helyzet mint ami szokott, de a fene se szereti, hogy benn kell rostokolni, ha nem akarok vacakul lenni, meg csinálnám a dolgom és visszatart. Oké, a 06-07 viszonylag meg volt úszva, ezt elismerem, és nyilván 3/3 hónapot azt nem lehet, szóval kb. biztos volt a számomra vacak augusztus).