Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Höh! Micsoda idők voltak, itt kemény zivatarozás is ment, dél-délkelet felől időszakos, felhőszakadás-szerű intenzitással nyomatta percekig, szünet, majd ismét rákezdett. Mintha nem lett volna elég a júniusi 145 mm... Az évet majdnem 1000 mm-vel zártuk!
Holnap reggel 9-től vasárnap este 10 óráig narancsot kaptunk nagy mennyiségű esőre és sárgát heves zivatarra. Link
Holnap reggel 9-től vasárnap este 10 óráig narancsot kaptunk nagy mennyiségű esőre és sárgát heves zivatarra. Link