Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Szép - szép ami ma van ék - en, keleten, na de milyen szép, sőt kifejezetten durva volt az, ami 1 éve, 2019. jún. 27-én volt ék - en!
De akkor legalább elmondható volt az, hogy ék mellett a Dunántúlon és a főváros körül is voltak események, sőt Alpokalján is volt néhány látványos szupercellás esemény.
De akkor legalább elmondható volt az, hogy ék mellett a Dunántúlon és a főváros körül is voltak események, sőt Alpokalján is volt néhány látványos szupercellás esemény.