Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Az aszály megszűnésén túl azért van még egy további pozitív oldala is a rengeteg esőnek. Gyerek korom óta nem volt ennyi szegfűgomba a legelőn. Alig várom, hogy 5 óra legyen, végezzek a munkával és mehessek szedni.
Nagyon szeretem, a legfinomabb gomba amit valaha ettem. Gyerek korom óta ismerem, és szedem, már persze ha előjön, mert 5 mm-es záporoktól nem szokott előbukkanni a földből.
