Máj. 12. kedd kora délutánig erősen felhős volt az ég, majd kora délután jelentősen csökkent a felhőzet ény felől, és délutántól - éjjelig jellemzően gyengén felhős vagy ritkábban derült időszakok voltak. 

Napi csapadékösszeg 1 mm lett kereken, de csak azért, mert szerda kora reggel fél 7 körül jött dny felől egy rövid intenzív zápor. Amúgy kedd reggel csak néhány csepp hullott a frontból. 

Éjfél körül fordult a szél ény - ra, és éjféltől - hajnalig többnyire erős, néha kissé viharos 60-65 km/h közötti lökések kísérték az ény szelet, viszont hajnal 5- től délig igsn csak viharos ény szél tombolt, a lökések néha 80 km/h körül is alakultak, főleg hajnal, reggel.
Napi Wgmax : 82, 5 km/h lett.
Déltől lassan gyengült a szél, kora este voltak az utolsó erős lökések, majd késő estétől már csak gyenge szél volt, olykor szélcsendes időszakokkal. 

Tmin : 6,5 fok (reggel állt be), Tmax : 20 fok volt kereken ( ez még hétfő este állt be).
Délután a sok napsütés ellenére is csak a kerekített 15 fok lett meg.
Rh. min. : 31 %, rh. max. : 76 % lett.