Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Értem én, csupán erre a mondatodra reagáltam, amit most idézek: "Kíváncsi leszek rá,ECM is érdekes már 240-nél"
Én továbbra sem tartom az ECM-et érdekesnek, hiába linkeltél most egy GEM térképet is, ami ugyancsak nem hasonlít az ECMWF-re.
Én továbbra sem tartom az ECM-et érdekesnek, hiába linkeltél most egy GEM térképet is, ami ugyancsak nem hasonlít az ECMWF-re.