Ho-ho-hósirató
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Semmi nem lesz. Felesleges ezt várni ez ennyi volt. Mit akarsz márciusban? Nehogy Te koppanj aztán meglegyen az első 25 fok márciusban már. Semmi a világon semmi nem utal tél érkezésére, és ne is jöjjön már. Videót azért kérünk a kalapevésről. Jaaa és most olvasom: - 5c fok hóval
nyugodtan ballagj el és vedd meg a mártást a kalaphoz.