Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Sajnos továbbra is erős marad a nyugati drift, eltolja keletre a sziberiai - északi Ac - t. Legalább akkora esély van a további blokk próbálkozásokra, mint a zóna újbóli nagyobb térnyerésére. Ahogy a bölcs mondás tartja, aminek kezdete van, annak vége is szokott lenni. Remélem azért március végéig lezajlik majd a blokkosabb időszak, ha lesz egyáltalán. Áprilisban egyáltalán nem humoros már az általad említett felállás.
......
Egyébként az esővárás, előoldali óhaj, meg a hasonszőrű társai valamiféle Stockholm szindróma?
Már félig zsebben az újabb téli nap! Tegnap este némi hódara is esett.
......
Egyébként az esővárás, előoldali óhaj, meg a hasonszőrű társai valamiféle Stockholm szindróma?
Már félig zsebben az újabb téli nap! Tegnap este némi hódara is esett.
