Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
A tegnapi és a mai nap is úgy indul(t), hogy ha nem néztem volna modellt, akkor nem is sejteném, hogy délután atom csapadék lesz. Kicsit emlékeztet gyerekkoromra, amikor hazaküldtek délelőtt 9 környéken az iskolából, mert hófúvás várható... persze akkor még egy pehely sem hullott az égből és átderengett a nap a felhőkön keresztül... Aztán 3-4 óra múlva már megvolt a 15 cm hó. Ja, persze ez utóbbi ma nem fog megtörténni.