Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Ma a főváros belterülete a legmelegebb helyek közé fog tartozni az országban. Hiába tartozunk a havas helyek közé. De ha minden a vártaknak megfelelően alakul, akkor holnaptól néhány napig itt is fagyos idő alakulhat ki. A megülepedett hideg levegőben főleg a külső kerületekben lehetnek egész napos fagyok. Itt reggel talajközelben fagyott (ropogott a hó is), de két méteren ment fagypont alá.
Szép napot mindenkinek!
Szép napot mindenkinek!