Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
A T jelenleg 5,2 fok itt, 56%-os Rh-val, a harmatpont -2,8°C már most. Érezhetően télies a hőérzet, amire az időnként élénk északnyugati szél még rátesz, imádom ezt a friss, tiszta, hideg időt.
Várom az első szezonbeli fagyot itt, ha most nem lesz meg akkor soha.
Ez is viszonylag ritka látvány, gyönyörű mélykék ég teljesen felhőtlenül (másik irányban azért volt pár foszlány):
Várom az első szezonbeli fagyot itt, ha most nem lesz meg akkor soha.
Ez is viszonylag ritka látvány, gyönyörű mélykék ég teljesen felhőtlenül (másik irányban azért volt pár foszlány):
