Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Az elõzményekrõl jut eszembe. Mehet az üveg pezsgõ az idõkép meteorológusának, aki január közepén tett egy olyan kijelentést, hogy február elsõ felében jellemzõen nem lesz +7 fok alatt a legmagasabb nappali hõmérséklet. Ez persze közel Dávid naptár alapokon nyugvó "prognózis" volt és páran ki is borultak miatta, de akárhogy is nézem, nagyjából bejönni látszik!
Cauchy. Akkor nálad holnap is lesz hó?
Cauchy. Akkor nálad holnap is lesz hó?