Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
"De olvastam itt ma olyan megalapozatlan,egyetlen egy modell által sem alátámasztott kijelentést hogy:"Nagyon könnyen meglehet, hogy az ország egy jó részén nem is fognak megszûnni a 30+ fokok",ez szerintem nagyon félrevezetõ,mert amióta ellátnak a modellek a jövõ vasárnap utáni idõszakra,azóta egyetlen egy futás sem támasztotta ezt alá"
Törölték valaki üzenetét,mert nem találom ki írt kijelentõ módban jövõ vasárnap utáni idõszakról.Érdekelne ki volt olyan bátor?
Törölték valaki üzenetét,mert nem találom ki írt kijelentõ módban jövõ vasárnap utáni idõszakról.Érdekelne ki volt olyan bátor?