Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Én a februári havazásokat azért kedvelem kevésbé, mert akkor már napközben a napállás miatt képes -1, -2 fokban is simán olvadni a hó.
Az optimális az lenne, ha most lenne hó és februárban olyan idõ, mint most. Ha már a télen mindenképp kell lennie ilyennek is.
De hát nem kívánságmûsor...
Az optimális az lenne, ha most lenne hó és februárban olyan idõ, mint most. Ha már a télen mindenképp kell lennie ilyennek is.
De hát nem kívánságmûsor...