Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Volt benne élc is nem vitatom és a hozzá értésedet se vitatom.De. Az idõjárás általában meleg és hidegebb idõszakok váltakozása a mi éghajlatunkon.S a lentebbi kérdésem is csak félig volt élc.Mi van ,ha meleg ,hideg ,meleg felosztásban telik a tél?Mi van ,ha 4 hideg ,2 meleg részbõl áll,vagy fordítva? Big mac tél?
Milyen mértékû lehûlés,melegedés képezheti a "szendvics" alkotóelemét?Melly idõpontól számít a tél? Remélem sikerült rávilágítanom a kételyeimre élc nélkül.
Milyen mértékû lehûlés,melegedés képezheti a "szendvics" alkotóelemét?Melly idõpontól számít a tél? Remélem sikerült rávilágítanom a kételyeimre élc nélkül.