Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Bizony szükség van a csapadékra, de arra szerintem nem, hogy kis hozzászólásodban 9-szer leírod a "csapadék" szót vagy önmagában vagy valamilyen raggal, toldalékkal ellátva. A csapadékos tavaszkezdet hogyan függ össze a zivatarszezon milyenségével?
Lesz még csapadék, nem csak érkeznek a tömbök, keletkeznek is majd az következõ órákban egészen holnap kora délutánig, fõleg délen és a Dunától keletre. Ezt több modell is alátámasztja.
Lesz még csapadék, nem csak érkeznek a tömbök, keletkeznek is majd az következõ órákban egészen holnap kora délutánig, fõleg délen és a Dunától keletre. Ezt több modell is alátámasztja.