Azt lenne jó tudni, hogy az itteninél azért kisebb hőstresszhez szokott élővilág hogy bírja ezeket a 38+ fokokat, amik egyre sűrűbben fordulnak elő. Emlékszem, a pár évvel ezelőtti nyári aszályban kegyetlenül nézett ki a Hyde-park.