Fotóiskola
Fotóinfó
Ajánlott M42-es objektívek: Link
A savazáshoz sav kell
A szavazáshoz nem kell litánia, elég az elsõ 3 helyezett kép sorszámát elküldeni pü-ben.
Persze aki akar, írhat kritikát/véleményt is, és az eredményhírdetés után ezt be is tudom ide másolni.
A szavazáshoz nem kell litánia, elég az elsõ 3 helyezett kép sorszámát elküldeni pü-ben.
Persze aki akar, írhat kritikát/véleményt is, és az eredményhírdetés után ezt be is tudom ide másolni.
A savazáshoz kell litánia is, hogy miért vagy csak annyi, hogy ez teccik?
Vagy kinek, hogy szimpi?
Vagy kinek, hogy szimpi?
Köszi!
Maci, neked is! - az a kép egyébként picit be is mozdult, jobban megnézve az ágakat-gallyakat észrevenni, picit zavaró is a szemnek.
A nejlonzacskós takaráson én is gondolkodtam. Bár én inkább úgy képzelem el, hogy egy merevebb zacskó végére valahogy ráapplikálom a felesleges UV-szûrõt, amivel lehetne rögzíteni a gépen. Mondjuk a keresõ így sem a legnagyobb, hát még zacsival... No majd próbálkozom. :-)
Maci, neked is! - az a kép egyébként picit be is mozdult, jobban megnézve az ágakat-gallyakat észrevenni, picit zavaró is a szemnek.
A nejlonzacskós takaráson én is gondolkodtam. Bár én inkább úgy képzelem el, hogy egy merevebb zacskó végére valahogy ráapplikálom a felesleges UV-szûrõt, amivel lehetne rögzíteni a gépen. Mondjuk a keresõ így sem a legnagyobb, hát még zacsival... No majd próbálkozom. :-)
Sziasztok, bocsánat, tegnap óta nem volt internetem
Gyorsan felteszem a további képeket, aztán elvileg lehet szavazni is, hiszen a beküldési határidõ letelt. Szólok, ha kész.
Hatalmas kedvenc! Link
Imádom az ilyen színeket tájakat,kösz,hogy elhoztad!Szép sorozat.
No,a versenyen egyenlõre nem tudok részt venni géphiány miatt,a szavazatokat viszont nyomni fogom
Imádom az ilyen színeket tájakat,kösz,hogy elhoztad!Szép sorozat.
No,a versenyen egyenlõre nem tudok részt venni géphiány miatt,a szavazatokat viszont nyomni fogom
A 3. meg az utolsó elõtti havas nagyon szép!!!
Nyáron én úgy szoktam fotózni esõben, hogy egy nejlont húzok a gépre, s csak az obi eleje lóg ki belõle.
Nyáron én úgy szoktam fotózni esõben, hogy egy nejlont húzok a gépre, s csak az obi eleje lóg ki belõle.
Nyuli!
Egy kérdés. Szavazni lehet már? Mert ugye a beküldési határidõ lejárt.
A szavazási határidõ dec 24? Vagy félreértelmezem az egészet?
Szélkerék!
Köszi a képeket, a Somló-hegy nagyon jól mutat!
Egy kérdés. Szavazni lehet már? Mert ugye a beküldési határidõ lejárt.
A szavazási határidõ dec 24? Vagy félreértelmezem az egészet?
Szélkerék!
Köszi a képeket, a Somló-hegy nagyon jól mutat!
Nagyon frankó képek. Érezze magát letolva, hogy nem rakta fel magától ide.
Ripley: Azt már nehéz lesz visszaszívni ( avatar ).
Ripley: Azt már nehéz lesz visszaszívni ( avatar ).
Kess képei iszonyú szépek szokás szerint!!! Falinaptárba valóak! 
Holnap reggel lemegyek a Balcsira, ott rendesen havazik, talán meg is marad annyi, hogy lehessen fotózni.
Holnap reggel lemegyek a Balcsira, ott rendesen havazik, talán meg is marad annyi, hogy lehessen fotózni.
Olyan nincs, hogy a fotóiskolában ne legyen nyoma Kess, tegnapi képeinek! Link Utólagos engedelmével... 
Csodás képek!
Csodás képek!
Felhívnám a figyelmet, hogy a képek beküldésére már csak 5 nap 0 óra 42 perc áll rendelkezésre. Egy kép már fent van
Kérek szépen mindenkit, hogy a képeket itt ne tárgyaljuk ki és ne minõsítsük, és ne legyenek utalások, mint pl. "a 16-os a zenyém" 
Köszi, és várom a képeket
Köszi, és várom a képeket
Köfi 
Gratula az állványhoz, aztán lássuk a képeket (sokmásodperces felvételek
).
Gratula az állványhoz, aztán lássuk a képeket (sokmásodperces felvételek
Azért egyszer majd megnézem, ha összefutunk és Nálad lesz. Ez a vízszintes középoszlop érdekes. No meg a 191 centis magasság..!! Nekem 170, ez annyit jelent, hogy a talp szemmagasságban van, erre jön még a gép, így szemmagasság felett lesz, ez nagyon jó Ég fotózásnál.
______________
Nyuli, eszméletlen gyönyörû a képed!!
______________
Nyuli, eszméletlen gyönyörû a képed!!
Tegnap meghozta a futár. öö.. elõJézuska
30K volt.
Az állványrésze szerintem van legalább ilyen, a fej az nagyon jó. De a Velbon fejjel is meg vagyok elégedve, alu öntvény és 3D-s. A cseretalp is állati jó, patentos. Klikk ki és katt be
Nekem ezek óriási dolgok egy hatezer Ft-os állvány után...
Az állványrésze szerintem van legalább ilyen, a fej az nagyon jó. De a Velbon fejjel is meg vagyok elégedve, alu öntvény és 3D-s. A cseretalp is állati jó, patentos. Klikk ki és katt be
Igen ez az, de még nincs kész
A képek a szerveren vannak, de a honlapról nem érhetõek el. Ha minden jól megy, jövõ év elejére elkészülök vele.
Néztem a honlapodat, de ott nem találtam semmit! Csak az a nyitó Balcsis kép van! Link Ez az amúgy? Egyáltalán jót nézek?
Hát ez nagyon ott van! Gratulálok!
Ejjj, semmi kritika, én is öregszem úgy látszik.
Ejjj, semmi kritika, én is öregszem úgy látszik.
Köszi Ervin 
Megpróbáltam, de az ég macerás, ff-ben szimpla unalmas szürke; ha lennének rajta felhõk, akkor OK lenne, de így nem tetszik. Ráadásul a csúszkákat tologatva hamar kiég/beég/lépcsõsödik az egész... Holnap még megpróbálom a RAW-file-t megmacerálni.
Megpróbáltam, de az ég macerás, ff-ben szimpla unalmas szürke; ha lennének rajta felhõk, akkor OK lenne, de így nem tetszik. Ráadásul a csúszkákat tologatva hamar kiég/beég/lépcsõsödik az egész... Holnap még megpróbálom a RAW-file-t megmacerálni.
Te jó ég... Gyönyörû! Gratulálok!
Én fekete-fehér helyett inkább csak erõsen visszavennék a szaturációból, hogy megmaradjék a napsütötte-hófedte csúcs a maga színével, de ellentétben az ég komor monoton egyszínûségével. Hümm... Szerencsére nem vagyunk egyformák. :-)
Én fekete-fehér helyett inkább csak erõsen visszavennék a szaturációból, hogy megmaradjék a napsütötte-hófedte csúcs a maga színével, de ellentétben az ég komor monoton egyszínûségével. Hümm... Szerencsére nem vagyunk egyformák. :-)
Rafy, Noli, köszi szépen, örülök, hogy tetszik 
Rafy: általában nem ide töltöm a képeket (illetve csak ritkán), hanem a honlapomról (ill. a szerverrõl) linkelem.
Noli: nem, nem próbáltam, valahogy most bele vagyok esve a színekbe
De megpróbálom.
Rafy: általában nem ide töltöm a képeket (illetve csak ritkán), hanem a honlapomról (ill. a szerverrõl) linkelem.
Noli: nem, nem próbáltam, valahogy most bele vagyok esve a színekbe
Ez nagyon király! kár, hogy tõled kevés képet látunk, vagy csak én nem találom a fotóalbumot stb.?
Én már megleptem magam egy Manfrotto 055XPROB-vel meg egy 808RC4 fejjel. Nagyon stabil!
Astroman: Jó egészséget kívánok a kisbabának és nektek is!
Hétvégén Mátraházán voltunk, pár kép a környékrõl. Link
Hétvégén Mátraházán voltunk, pár kép a környékrõl. Link
Igen, lehet hogy jobban mutatna. Bár akkor szûkebb rekeszt kellett volna használnom, akkor meg a záridõ lesz hosszabb, osztan az Ipoly, ha csak lassan is, de folyik. :-))) Az meg pláne, hogy szökõ évente jött lentrõl egy bubi, alig bírtam kivárni. :-)))
Szép kis ajándék lesz! Vízszintesig nyitható lábak, jóság. Sok szerencsét hozzá!
Szép kis ajándék lesz! Vízszintesig nyitható lábak, jóság. Sok szerencsét hozzá!
Remek képek Mindenkitõl! Nyuli a vizirigód nagyon fazon! 
Ervin, a körhullámos ( microcunamis
) képed tetszik a legjobban. Nekem mégjobb lenne, ha a tükörképen lenne a fókusz, nem a hullámon. Mármint nem a hullámon, hiszen itt vagyok, hanem a rezgéshullámon..
_________________________
Karácsonyra meglepem magam: Link
Ervin, a körhullámos ( microcunamis
_________________________
Karácsonyra meglepem magam: Link
Mai rövidke fotótúra képei: Link (A második panoráma... Hátõizé... Amatõr hiba, de a fehéregyensúly automatán maradt...)
Köszi szépen
De, indulok (csalás lehetõsége kizárva, mert minden nyilvános)
Köszi
Sose lehet tudni, mi van, ha a következõ 10 percben kiszárad a folyó? Akkor aztán nézhet az ember madara
Hoztam egy verebet is, részletek a bioszférában Link
Hoztam egy verebet is, részletek a bioszférában Link
LOL! Minek akart ez még egyszer merülni? Már így is akkora, mint egy ház, kaja már biztosan nem férne bele több!
Tetszik!
