2026. június 23., kedd

Információk az előrejelzési versenyhez

Adott napon: 
Keresés:
#15703
És íme: -0,5°C, erõsen felhõs ég, szignifikáns jelenség nincs, mérsékelt ÉK-i szél. Link
#15702
Van egy pozsonyi észlelõnk Como, szerinte -1fok van és borult ég
#15701
ha nem lesz köd,jó lehetek...
#15700
Hát eddig nekem úgy tünik, hogy HARI SELDON lesz a forduló gyõztese, fõleg akkor, ha a köd mint szignifikáns jelenség beleszámít majd a dolgokba. Mást nem nagyon látok favoritnak, de lehet csak figyelmetlen vagyok... igaz mellé még zalazala 1.1-es szorzóval... meg ennyi... _nevet
#15699
Mindjá...
#15698
Közeleg az igazság pillanata
#15697
én keletitnevet
#15696
De hogy honnan van ott ÉK-i szél... szomoru
Ahogy végignéztem, senki nem adott északkeletit.

12:30-kor, erõsen felhõs, 0 fok.
#15695
Az eddigi legrosszabb fordulóm lesz. szomoru
#15694
Usrin, ez jóhír! Nyuli a kép is király. A magyar radar szerint is van még út, amit meg kell tenni a csapinak, úgylátom kis valószínûséggel ér oda. "Szerencsére" ez a versenyzõk csak töredékének okoz majd sok veszteséget. A hõmérsékletnek viszont nem örülök, a ködpárna belezavart a dolgokba, remélem énis, hogy legalább 0-ig felkúszik...és remélhetek belõle 1 pontot.
#15693
Amikor a hozzászólásomat írtam, a Wetteronline-on a 11:30-as észlelés volt a legújabb, ebben szerepelt a felhõtlen ég. Most már ott is látszik, hogy 12:00-ra odaért a front felhõzetének széle, így közben erõsen felhõs lett. Pozsonyban viszont továbbra is a beragadt ködpárna az úr.
#15692
Egészen pontosan: Link
#15691
Viszont a T sajnos eléggé beragadt, órák óta változatlan -1 °C. Remélem azért a 0 fokot eléri 13:00-órára!
#15690
Szerintem nem ér oda (vagy igen), viszont az ég borult lehet addig. Ez jó volt, Usrin szerint Bécs még majdnem felhõtlen... Nyuli 3 percel késõbb borultat mondott! nevet hihi, remélem marad az Usrin verziója és erõsen felhõs. A "csaknem" borult az mit takar? nevet ERõsen felhõs? vidám

Link
#15689

beillesztett kép



11:30-as kép...
#15688
#15687. - Nyuli (Bécs, Ausztria)

Jeee, éljen a borult idõ.vidám
A csapizóna simán elérhet egyig Pozsonyba.
#15687
Jelentem, Bécsben közben csaknem beborult nevet
#15686
Ez nem valószínû. nevet A front felhõzete még messze jár, Bécsben pl. felhõtlen az ég, Pozsony felett csak az alacsonyszintû "ködfelhõ" miatt erõsen felhõs.
#15685
Az a -3 nagyon jó nekem T minnek, úgyis rám fér egy kis javítás.
#15684
11 óra: -0.8°C, erõsen felhõs, gyenge keleti szél
#15683
Pont havazni fog az adott idõpontban.
#15682
Na igen mi csináljuk jól gondolom, mert benne van, hogy napi minimum a 24 óra alatt. Ez meg csak az éjszakai min.
#15681
Inkább jöjjön a hó!
#15680
Ide meg 3 Punkte nevet
Ha derült lenne, akkor csak egy elõre lenne fullos. Jöjjenek a felhõk és az esõ!
#15679
A -4 fokot már 06 UTC után mérték, ezért nem került be a synopba, az éghajlati adatsorokban viszont majd szerepelni fog. (Épp az ilyen esetek miatt számoljuk mi is a napi adatokban estétõl másnap estig a minimumot, de a versenyben a reggeli synop a döntõ.)
#15678
Ha -3, akkor 2 pont a Tmin-re!
#15677
Úgylátom van aki +2-t adott Tminnek és -4et Tmaxnak. Kis elírás, ezzel taccsra vágta magát.
#15676
Kár, pedig már volt -4 fok is, de hát a szabály az szabály. Amúgy a mért -4 fok hová van ilyenkor elkönyvelve? Elveszett érték?
#15675
A csapadék odaér, vagy nem ér oda 13h-ra, ez itt a kérdés, he-he?
#15674
-3,3, azaz -3.
#15673
-4 fok a minimum?
#15672
Na úgy látszik már 1pontot kapok a Tminre, csökkenjen még csak lefelé
#15671
22 órakor már -1.8 volt, kicsit ritkuló zúzmarás köddel.
Ugyanakkor kicsit nyugatabbra Ausztriában +3, +6 fokok vannak nyugati szélben. Necces...
#15670
még 1,3°C fér bele részemrõl. nevet remélem -3ra mnem megy le. Most kezdek végre belerázódni a versenybe, mert eddig nagyon hátul kullogtam/ok
#15669
20 UTC -1.2°C és sûrû zuzmarás köd (100 m alatti látástávolság)
#15668
18 UTC: -0.1°C, zúzmarás köd, 200 méteres látástávval.

Már legalább 0°C lesz a minimum, kérdés tud-e még süllyedni a ködben 1-2 fokot...?
#15667
Ádám.FTC se! Minimum 2, max. -4 vagy hogyvidám
#15666
lehet hogy neki lesz igaza
#15665
Pzs nemigen nézte át az elõréjét: Tmin 13°C
#15664
Hû de vegyes felvágott!
Az érdekes, hogy egyetlen ember jelzett É-i szelet...nehogy õ nyerjenvidám
#15663
Ilyen változatos elõrejelzéseket egyszerre még nem láttam.
#15662
A figyelmetlen fü..i fejû fejemet, hát nem reggel 7-re adtam le, most nézem az idõpontot, amely délután 1nevetnevet
#15661
Lezárult, nemsokára lehet vizslatni a mestermûveket, he-he!
#15660
Még 1 perc változtatási idõ...
Csak tessék, tessék nevet
#15659
rettentõen izgalmas lesz ez a forduló,kiváncsi leszek ki milyen elõrejelzéseket okumulált ki..
#15658
Bukta lesz ez, de hatalmas. szomoru
#15657
Nem az irány! Az erõsség a baj!
#15656
Lehet hogy nem véletlenül mert az lesz a jó irány
#15655
Hihetetlen, most nézem rosszul adtam meg a szelet, pedig az miatt módosítottam.szomoru
Ezt bebukom ígyszomoru
#15654
Igen, be kell válallni, de úgy nagyon mellé löttem volnanevet
Bár lehet hogy most is nagyot bukok, igen bizonytalan vagyok, de szerintem ez nem lesz olyan rossznevet

Utolsó észlelés

2026-06-23 04:36:43

Mosonmagyaróvár

20.8 °C

04502

RH: 88 | P: 1019.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.