2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20570
Vasárnap:
Sazo
Mici
Storm
Cleoo
Geszti
Szombat:
Alonso
Perico
Ripley
Predina
Peti
Gbond

Függõben:
Pitom
...
#20569
Nekem vasárnap lenne jó! nevet
#20568
Végsõ szó, szombat nevet

Kis esõ nem árt vidám
#20567
djrafy vidám

Más:
Petit azért még várjuk meg, hogy mit dönt, tud-e vasárnap jönni, meg a többiek, jó lenne, ha mindenki hozzászólna, mit szeretne, aki jön.
Ma estig döntsetek , a végsõ szót én mondom ki! laza
#20566
Visszaigazoltam fészbúkon! Nemjöttem volna rá, hogy kivagy - csak a képrõl ismerõs! Igazából most a társalgónál is 6000 új hsz volt!
szegyenlos
#20565
A sok lúd disznót gyõz mondás most bejött.nevet
Vasárnap zavartalan napsütés, minimális szél, 24 fok várható a jelen állás szerint. Szerintem igazi kirándulóidõ.
#20564
Oké, akkor vasárnap megyünk, de kezdtek nagyon elkanászodni! vidám
Áttesszük vasárnapra a túrákat, és ez a nép akarata! laza
#20563
Nekem is a vasárnap kezd szimpatikusabb lenni nevet
#20562
Átadom a szervezést a szülinaposnak laza
Sokan vagyunk, valakinek mindig lesz valami problémája:
- ha borult, miért nem süt
- ha süt, miért nem hûvösebb
- ha hûvös, miért nem Pilis
- ha Pilis, miért nem Börzsöny
- Ha Börzsöny, miért nem sáros
- Ha sáros, miért nem késõbb
- Ha késõbb, miért nem lángos
vidám
Ja és tõlem lehet a vasárnap, nem vagyok semmi jónak elrontója nevet
(Sanyi és tõlem visszatehetjük vasárnapra a túrákat, csak voltak nyavalygások, miért nem inkább szombaton megyünk)
DÖNTSÖN A NÉP SZAVA! vidám
Szavazzátok meg és holnap estig derüljön ki, ha lehetne kérni...
#20561
laza vidám
#20560
laza

Mici: én mindig mondom Ripnek, hogy vasárnap van a legtöbbször jó idõ.nevet A vezér lassan összehívhatja ismét a tanácsot.nyelvnyujtas
#20559
Link vidám kacsint
#20558
nevet Mit fõzöl?

Lehet csúsztani kéne vasárnapra. havazas
#20557
Elég nagy esõ néz ki péntek éjszakára és még szombat délelõttre is, lehet csak kajálni kéne nyelvnyujtas kacsint
#20556
Köszi a válaszokat!
Mindenki próbálja meg eldönteni mit akar, holnap este 8-ig, mert pénteken foglalok helyet és tudnom kell a létszámot!
Köszi elõre is!
#20555
Rám számíthattok, ott leszek a Batyinál! nevet
#20554
Ezúttal sajnos engem is, biztosan nem tudok ezen a héten részt venni.szomoru
#20553
Köszi Rip nevet , engem kihúzhatsz a hétvégi túralistáról.
Majd legközelebb, remélem. nevet
#20552
Akkor lesz Micinek egész napos timelapse videója a Pilisrõl! vidám
#20551
Na , elértétek,h ne tudjak nemet mondani ! nevet
Ha nem bírja a térdem ,majd ott alszom kacsint
#20550
Köszönjük Mici, ennél jobb reklámot el sem tudnék képzelni!
Ami még hozzájön, hogy mindezt kényelmes sétával elérhetjük 1,5 óra alatt.
nevet
#20549
Ilyen a kilátás fentrõl: Link nevet

Így néz ki lentrõl: Link

És ilyen, ha épp nincs hidegpárna, se közelgõ szupercella: Link nevet


(x)
#20548
A "t-tanács" eldöntötte, marad a gyülekezõ: Batthyány térnél: 8:45 (9:18hév)
Táv: 13-14Km laza, kényelmes gyaloglással.
Cél: Pilis (756m) onnan gyönyörû kilátással!
Fogadó: 16-17óra között érünk oda.

(a várható esõk miatt módosítottuk az úti célt, hogy viszonylag száraz lábbal fogadót érhessünk)
nevet
#20547
Oks!De 1% hogy megyek
laza
Nem multam el 18
#20546
Szombaton, de lejjebb megtalálsz minden infót! nevet
Kieg: 18 éves, ha elmúltál, vagy, ha felnõttel jössz!
#20545
Mennék ha tudnák!Mikor is lesz?
#20544
Pilis és onnan gyönyörû a kilátás! Gyere velünk! nevet
#20543
És mi az?
#20542
Ha a héten nagy esõ lesz, van egy "B" terv, ahol nagy sár nélkül megúszhatjuk...ami elég jó hír! nevet
#20541
Ott volt a tavasznyitó túra-szülinapom február 28-án, azért linkeltem be, hogy mindenki tájékozódni tudjon a helyrõl, árakról, ne érje meglepi.
vidám
Tomika: nekem nem tol arrébb semmit sem laza
#20540
Direkt van ekkora képed? Hogy eltakarja a fél MetNet-et laza
Már mint az avatarodra gondolok laza laza
Nekem úgy jelenik meg az avatarod, hogy ilyen nagyon nagy... és a szövegedet és arrébb tolja. vidám
#20539
Már jogdíjat is fizetnek neked, hogy ennyit reklámozod, avagy csak szimplán szép kert alakult ott?vidám
#20538
Aranyló fogadó itt megtekinthetõ: Link
#20537
Részletek*
-Tervezett útvonal-
Gyülekezõ: Batthyányi téren 8:45kor.
Érkezés: Pomázra.
Onnan busszal: Pomáz szélére.
...Gyalog tovább: Pomáz-Oszolycsúcs-Csúcshegy-Kevélynyergizsomboly-Magaserdõ-Malomerdõ-Borosjenõ-Vörösvár.
Pizzázó: Aranyló fogadó.

Egy napi élelem, ital, erõs, ha lehet vízálló lábbeli, váltó póló, váltó zokni, meleg ruha, esõkabát.

(a száraz idõre várhatunk, akkor ki se mozdultunk volna egész évben. szerintem bele fér egy kis latyak néhol, nem lesz tõle semmi bajunk)

Fontos lenne csütörtökig eldöntenie mindenkinek, hogy mit szeretne, mert odatelefonálok majd a fogadóba, hogy mennyien megyünk...

Ha valakinek kérdése merül fel, lökje nevet
#20536
Alakul ez! Már csak szakácsot kellene találni laza hideg ,meg egy horgászt,aki megfogja a halakat zivatar vidám
#20535
Ferenc és Coontac is jelezte, hogy jó nekik.
#20534
Én mindenképp mennék!
#20533
Október 2-án tartanánk egy metnetes halászléfõzést Szegeden. Ki ér rá?
#20532
Nem füvezek majd. :]
Végül múlt héten sem a fûnyírás miatt nem voltam, sajnos a László kórházba vittem be a családtagokat, egyiket a másik után, de megúszta mindenki.

Sanyi, helyesen teszed! laza
#20531
Én is a pizza miatt tettem magam függõbe, lehet családi méretût rendelek majd. laza
Rip, ne felejts lefoglalni egy hévkocsit a metnet túrázók részére! kacsint
#20530
Megint füvezel majd? vidám
#20529
Még a végén megdõl a részvételi rekord. :]
Én majd legközelebb szeptember végén gyarapítom a létszámot.

Alonso igazán rendes, hogy meghív mindenkit pizzázni, talán ezért is a nagy érdeklõdés. laza
#20528
Megelõlegeztem vidám
Ja jól néz ki, már csak szép idõ és jó kedv kell, meg, hogy gyertek! laza
#20527
De jó kis lista lett! Amúgy köszi annak,aki esetleg a nevemben jelentkezett nevet
#20526
Jó sok(k) vidám
#20525
Látom megtaláltad szíved választottját vidám jól néz ki a kicsike laza megoldjuk a randit nyelvnyujtas
#20524
Összegzés:

Witch *
Cleoo *
Predina
Pitom *
Alonso
Micibot
GBond
Antibulvár
Peti
Leifur *
StormHunter *
Tóth Péter - nem tudom a Nick neved, bocsika
Kosik *
Ripley

Ha valakit kihagytam üvöltsön! vidám

(* = talán)
#20523
Link kacsint vidám

TimTom laza
#20522
Nem, csak az a torta van megrendelve, amit a reneszánszodra (újjászületésed okán) a képedbe tolunk kacsint laza
#20521
hát ez változó, de ha berúgtál, majd felteszünk a buszra legfeljebb vidám
figyelni kell az idõt majd...
Alonso: Fogatlan pucér csajok esetleg? laza

Utolsó észlelés

2026-06-27 22:39:23

Egyházasrádóc

25.8 °C

00000

RH: 58 | P: 1018.8

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.