Metnet találkozók
Vasárnap:
Sazo
Mici
Storm
Cleoo
Geszti
Szombat:
Alonso
Perico
Ripley
Predina
Peti
Gbond
Függõben:
Pitom
...
Sazo
Mici
Storm
Cleoo
Geszti
Szombat:
Alonso
Perico
Ripley
Predina
Peti
Gbond
Függõben:
Pitom
...
djrafy 
Más:
Petit azért még várjuk meg, hogy mit dönt, tud-e vasárnap jönni, meg a többiek, jó lenne, ha mindenki hozzászólna, mit szeretne, aki jön.
Ma estig döntsetek , a végsõ szót én mondom ki!
Más:
Petit azért még várjuk meg, hogy mit dönt, tud-e vasárnap jönni, meg a többiek, jó lenne, ha mindenki hozzászólna, mit szeretne, aki jön.
Ma estig döntsetek , a végsõ szót én mondom ki!
Visszaigazoltam fészbúkon! Nemjöttem volna rá, hogy kivagy - csak a képrõl ismerõs! Igazából most a társalgónál is 6000 új hsz volt!
A sok lúd disznót gyõz mondás most bejött.
Vasárnap zavartalan napsütés, minimális szél, 24 fok várható a jelen állás szerint. Szerintem igazi kirándulóidõ.
Vasárnap zavartalan napsütés, minimális szél, 24 fok várható a jelen állás szerint. Szerintem igazi kirándulóidõ.
Oké, akkor vasárnap megyünk, de kezdtek nagyon elkanászodni!
Áttesszük vasárnapra a túrákat, és ez a nép akarata!
Áttesszük vasárnapra a túrákat, és ez a nép akarata!
Átadom a szervezést a szülinaposnak
Sokan vagyunk, valakinek mindig lesz valami problémája:
- ha borult, miért nem süt
- ha süt, miért nem hûvösebb
- ha hûvös, miért nem Pilis
- ha Pilis, miért nem Börzsöny
- Ha Börzsöny, miért nem sáros
- Ha sáros, miért nem késõbb
- Ha késõbb, miért nem lángos
Ja és tõlem lehet a vasárnap, nem vagyok semmi jónak elrontója
(Sanyi és tõlem visszatehetjük vasárnapra a túrákat, csak voltak nyavalygások, miért nem inkább szombaton megyünk)
DÖNTSÖN A NÉP SZAVA!
Szavazzátok meg és holnap estig derüljön ki, ha lehetne kérni...
Sokan vagyunk, valakinek mindig lesz valami problémája:
- ha borult, miért nem süt
- ha süt, miért nem hûvösebb
- ha hûvös, miért nem Pilis
- ha Pilis, miért nem Börzsöny
- Ha Börzsöny, miért nem sáros
- Ha sáros, miért nem késõbb
- Ha késõbb, miért nem lángos
Ja és tõlem lehet a vasárnap, nem vagyok semmi jónak elrontója
(Sanyi és tõlem visszatehetjük vasárnapra a túrákat, csak voltak nyavalygások, miért nem inkább szombaton megyünk)
DÖNTSÖN A NÉP SZAVA!
Szavazzátok meg és holnap estig derüljön ki, ha lehetne kérni...
Mici: én mindig mondom Ripnek, hogy vasárnap van a legtöbbször jó idõ.
Elég nagy esõ néz ki péntek éjszakára és még szombat délelõttre is, lehet csak kajálni kéne
Köszi a válaszokat!
Mindenki próbálja meg eldönteni mit akar, holnap este 8-ig, mert pénteken foglalok helyet és tudnom kell a létszámot!
Köszi elõre is!
Mindenki próbálja meg eldönteni mit akar, holnap este 8-ig, mert pénteken foglalok helyet és tudnom kell a létszámot!
Köszi elõre is!
Na , elértétek,h ne tudjak nemet mondani !
Ha nem bírja a térdem ,majd ott alszom
Ha nem bírja a térdem ,majd ott alszom
Köszönjük Mici, ennél jobb reklámot el sem tudnék képzelni!
Ami még hozzájön, hogy mindezt kényelmes sétával elérhetjük 1,5 óra alatt.
Ami még hozzájön, hogy mindezt kényelmes sétával elérhetjük 1,5 óra alatt.
Ilyen a kilátás fentrõl: Link 
Így néz ki lentrõl: Link
És ilyen, ha épp nincs hidegpárna, se közelgõ szupercella: Link
(x)
Így néz ki lentrõl: Link
És ilyen, ha épp nincs hidegpárna, se közelgõ szupercella: Link
(x)
A "t-tanács" eldöntötte, marad a gyülekezõ: Batthyány térnél: 8:45 (9:18hév)
Táv: 13-14Km laza, kényelmes gyaloglással.
Cél: Pilis (756m) onnan gyönyörû kilátással!
Fogadó: 16-17óra között érünk oda.
(a várható esõk miatt módosítottuk az úti célt, hogy viszonylag száraz lábbal fogadót érhessünk)
Táv: 13-14Km laza, kényelmes gyaloglással.
Cél: Pilis (756m) onnan gyönyörû kilátással!
Fogadó: 16-17óra között érünk oda.
(a várható esõk miatt módosítottuk az úti célt, hogy viszonylag száraz lábbal fogadót érhessünk)
Szombaton, de lejjebb megtalálsz minden infót!
Kieg: 18 éves, ha elmúltál, vagy, ha felnõttel jössz!
Kieg: 18 éves, ha elmúltál, vagy, ha felnõttel jössz!
Ha a héten nagy esõ lesz, van egy "B" terv, ahol nagy sár nélkül megúszhatjuk...ami elég jó hír!
Ott volt a tavasznyitó túra-szülinapom február 28-án, azért linkeltem be, hogy mindenki tájékozódni tudjon a helyrõl, árakról, ne érje meglepi.
Tomika: nekem nem tol arrébb semmit sem
Tomika: nekem nem tol arrébb semmit sem
Direkt van ekkora képed? Hogy eltakarja a fél MetNet-et 
Már mint az avatarodra gondolok
Nekem úgy jelenik meg az avatarod, hogy ilyen nagyon nagy... és a szövegedet és arrébb tolja.
Már mint az avatarodra gondolok
Nekem úgy jelenik meg az avatarod, hogy ilyen nagyon nagy... és a szövegedet és arrébb tolja.
Már jogdíjat is fizetnek neked, hogy ennyit reklámozod, avagy csak szimplán szép kert alakult ott?
Részletek*
-Tervezett útvonal-
Gyülekezõ: Batthyányi téren 8:45kor.
Érkezés: Pomázra.
Onnan busszal: Pomáz szélére.
...Gyalog tovább: Pomáz-Oszolycsúcs-Csúcshegy-Kevélynyergizsomboly-Magaserdõ-Malomerdõ-Borosjenõ-Vörösvár.
Pizzázó: Aranyló fogadó.
Egy napi élelem, ital, erõs, ha lehet vízálló lábbeli, váltó póló, váltó zokni, meleg ruha, esõkabát.
(a száraz idõre várhatunk, akkor ki se mozdultunk volna egész évben. szerintem bele fér egy kis latyak néhol, nem lesz tõle semmi bajunk)
Fontos lenne csütörtökig eldöntenie mindenkinek, hogy mit szeretne, mert odatelefonálok majd a fogadóba, hogy mennyien megyünk...
Ha valakinek kérdése merül fel, lökje
-Tervezett útvonal-
Gyülekezõ: Batthyányi téren 8:45kor.
Érkezés: Pomázra.
Onnan busszal: Pomáz szélére.
...Gyalog tovább: Pomáz-Oszolycsúcs-Csúcshegy-Kevélynyergizsomboly-Magaserdõ-Malomerdõ-Borosjenõ-Vörösvár.
Pizzázó: Aranyló fogadó.
Egy napi élelem, ital, erõs, ha lehet vízálló lábbeli, váltó póló, váltó zokni, meleg ruha, esõkabát.
(a száraz idõre várhatunk, akkor ki se mozdultunk volna egész évben. szerintem bele fér egy kis latyak néhol, nem lesz tõle semmi bajunk)
Fontos lenne csütörtökig eldöntenie mindenkinek, hogy mit szeretne, mert odatelefonálok majd a fogadóba, hogy mennyien megyünk...
Ha valakinek kérdése merül fel, lökje
Alakul ez! Már csak szakácsot kellene találni
,meg egy horgászt,aki megfogja a halakat
Nem füvezek majd. :]
Végül múlt héten sem a fûnyírás miatt nem voltam, sajnos a László kórházba vittem be a családtagokat, egyiket a másik után, de megúszta mindenki.
Sanyi, helyesen teszed!
Végül múlt héten sem a fûnyírás miatt nem voltam, sajnos a László kórházba vittem be a családtagokat, egyiket a másik után, de megúszta mindenki.
Sanyi, helyesen teszed!
Én is a pizza miatt tettem magam függõbe, lehet családi méretût rendelek majd.
Rip, ne felejts lefoglalni egy hévkocsit a metnet túrázók részére!
Rip, ne felejts lefoglalni egy hévkocsit a metnet túrázók részére!
Még a végén megdõl a részvételi rekord. :]
Én majd legközelebb szeptember végén gyarapítom a létszámot.
Alonso igazán rendes, hogy meghív mindenkit pizzázni, talán ezért is a nagy érdeklõdés.
Én majd legközelebb szeptember végén gyarapítom a létszámot.
Alonso igazán rendes, hogy meghív mindenkit pizzázni, talán ezért is a nagy érdeklõdés.
Megelõlegeztem
Ja jól néz ki, már csak szép idõ és jó kedv kell, meg, hogy gyertek!
Ja jól néz ki, már csak szép idõ és jó kedv kell, meg, hogy gyertek!
De jó kis lista lett! Amúgy köszi annak,aki esetleg a nevemben jelentkezett
Látom megtaláltad szíved választottját
jól néz ki a kicsike
megoldjuk a randit
Összegzés:
Witch *
Cleoo *
Predina
Pitom *
Alonso
Micibot
GBond
Antibulvár
Peti
Leifur *
StormHunter *
Tóth Péter - nem tudom a Nick neved, bocsika
Kosik *
Ripley
Ha valakit kihagytam üvöltsön!
(* = talán)
Witch *
Cleoo *
Predina
Pitom *
Alonso
Micibot
GBond
Antibulvár
Peti
Leifur *
StormHunter *
Tóth Péter - nem tudom a Nick neved, bocsika
Kosik *
Ripley
Ha valakit kihagytam üvöltsön!
(* = talán)
Nem, csak az a torta van megrendelve, amit a reneszánszodra (újjászületésed okán) a képedbe tolunk
hát ez változó, de ha berúgtál, majd felteszünk a buszra legfeljebb
figyelni kell az idõt majd...
Alonso: Fogatlan pucér csajok esetleg?
figyelni kell az idõt majd...
Alonso: Fogatlan pucér csajok esetleg?