Metnet találkozók
Dömös. Vasárnap nekem családi program. Felõlem lehet vasárnap is, max megyek egyedül szombaton
Vadálló kövek után irány Dömös, vagy vissza Dobogókõ? És mindenképpen szombat (akkor programom van...)? 
Csupán érdeklõdés!
Csupán érdeklõdés!
Ha jó az idõ jövõ hét szombaton: Dobogókõ => Prédikáló => Vadálló kövek?
Kinek van kedve hozzá?
Kinek van kedve hozzá?
Most hétvégi túraterv: Rám-szakadék, kíváncsi vagyok mi lett a nagy esõzések óta vele...
...most a szombat látszik jobbnak, de ezzel jobb megvárni a hét második felét, igaz Sanyi?
...most a szombat látszik jobbnak, de ezzel jobb megvárni a hét második felét, igaz Sanyi?
Peti király képek, gratulálok!
Kimaradt a vonatjegy
Jók ezek a túrák, ha lenne, aki kocsival indulna Gyõrbõl, felszedhetne idefelé többeket is simán, akkor eloszlana a b. költség, úgy már nem lenne gázos! (ha nem is minden hétvégén).
Sanyi ne vágj fel, nem állj jól
Kimaradt a vonatjegy
Jók ezek a túrák, ha lenne, aki kocsival indulna Gyõrbõl, felszedhetne idefelé többeket is simán, akkor eloszlana a b. költség, úgy már nem lenne gázos! (ha nem is minden hétvégén).
Sanyi ne vágj fel, nem állj jól
Mici nagy sumák, ezt mindenki tudja. Mit neki egy kis ellentúra.
Pláne, hogy Micivel karöltve szerveztük az ellentúrát, és õ lett meghívva rá!
Cleoo: ...a konyhai bárddal.
A keményfába beletört volna az a kis bicsak, nem baj, hogy nem toltad tovább.
Szinte minden képen ott van Mr. Colgate Ace Ventura, de mindenesetre le a kalappal, ahogy szervezi a hétvégi túrákat.
Szinte minden képen ott van Mr. Colgate Ace Ventura, de mindenesetre le a kalappal, ahogy szervezi a hétvégi túrákat.
És,h örült volna Rip, ha a pincér csaj a megmentésére siet
Peti köszi a képeket !
Peti köszi a képeket !
Boszi volt a meglepetés résztvevõ, neki köszönhetõen megdõlt a csúcs, új rekord 8 fõ
köszönjük!
Peti vonat jegye is csúcsot döntött, oda-vissza 5.360Ft volt!
Köszi neki, hogy eljött!
Peti vonat jegye is csúcsot döntött, oda-vissza 5.360Ft volt!
Köszi neki, hogy eljött!
"A pizzázó elõtti járdahiányt viszont a bokaszalagjaim bánták, kétszeresére dagadván. Ám jó volt, csak rövid."
Sosem gondoltam volna, hogy van aki szereti a szalaghúzódást.
Én bejártam fél Budát lezárások miatt, végül 20.45-re hazaértem. A pizzázó elõtti járdahiányt viszont a bokaszalagjaim bánták, kétszeresére dagadván. Ám jó volt, csak rövid.
Sziasztok!
10 perce hazaérkeztem én is, sikerült elérnem a csatlakozást is a keletiben.
Nagyon köszönöm Nektek ezt a kellemes napot, kiváló túra és nagyszerû társaság volt.
Képek holnap, jó éjt!
...ja és elsõ túrázóként csak annyit mondhatok, hogy ezt mindenkinek meg kell tapasztalni, nagyszerû dolog.
10 perce hazaérkeztem én is, sikerült elérnem a csatlakozást is a keletiben.
Nagyon köszönöm Nektek ezt a kellemes napot, kiváló túra és nagyszerû társaság volt.
Képek holnap, jó éjt!
...ja és elsõ túrázóként csak annyit mondhatok, hogy ezt mindenkinek meg kell tapasztalni, nagyszerû dolog.
Sikerült résztvevõi csúcsot döntenünk, kell ennél több?
Örülök, hogy veletek rándulhattam ki!
Örülök, hogy veletek rándulhattam ki!
Örülök Én is,h elmentem a túrára.
Nagyon jó volt ! Remélem Peti is elérte a vonatot.
No én is megérkeztem... a munkahelyre
Frankó, kellemes levezetõ nap volt a mai, jó társasággal, néhány idióta pillanattal, de errõl Géza tudna részleteiben mesélni
Én is hazaérkeztem.
Köszi szépen a remek társaságot mindenkinek. Nagyon jó volt a mai "ellentúra".
Most pedig gyorsan ágynak is esem.
------
Mici,
Jók lettek a fényképek.
Köszi szépen a remek társaságot mindenkinek. Nagyon jó volt a mai "ellentúra".
Most pedig gyorsan ágynak is esem.
------
Mici,
Jók lettek a fényképek.
Jó reggelt!
Rögtön indulok a vasútállomásra.
8:20-ra a keletiben leszek, ha a vonat is úgy akarja.
Rögtön indulok a vasútállomásra.
8:20-ra a keletiben leszek, ha a vonat is úgy akarja.
Nagyon sajnálom, mihamarabbi jobbulást neked! Ha netán reggelig jobban lennél, gyere nyugodtan!
Egy emberrel kevesebb... évente egyszer kapok el valami betegséget, és ez most van sajnos
Majd legközelebb, ha a jó Isten is úgy akarja és nem öntöz örökké
.
Már más lesz este.
Már más lesz este.
Ja
Az étterem ma is nyitva van. Induljatok el, 18:00-ra itt is vagytok
Az étterem ma is nyitva van. Induljatok el, 18:00-ra itt is vagytok
Foglaltam 10 fõre asztalt. Ha jó az idõ, akkor kerthelyiség, ha nem akkor a nem dohányzó részre.
A radarképeket elnézve úgy tûnik, hogy nagyon jó döntés volt a túrát vasárnapra kitolni.
Örülök, hogy ilyen sokan jöttök/megyünk!
Örülök, hogy ilyen sokan jöttök/megyünk!
Géza, most már az ellentúra szervezését is magadévá tetted?!

