2026. június 27., szombat

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#20670
Dömös. Vasárnap nekem családi program. Felõlem lehet vasárnap is, max megyek egyedül szombaton nevet
#20669
"Dömös-Rám-szakadék" a vége lemaradt vidám meg az eleje: Holdvilág-árok laza
#20668
Vadálló kövek után irány Dömös, vagy vissza Dobogókõ? És mindenképpen szombat (akkor programom van...)? nevet
Csupán érdeklõdés!
#20667
Ha jó az idõ jövõ hét szombaton: Dobogókõ => Prédikáló => Vadálló kövek?

Kinek van kedve hozzá?
#20666
Szia Petike laza
Mai õszi hangulat:

beillesztett kép



Jó fej túrázókkal:
Link
Link
Link

...és a mai menü: Link
kacsint
#20665
laza
Szia Ákos bácsi!
#20664
Normafa felé:

beillesztett kép


vidám

Egy új tag: Link
laza
#20663
Jó képek! nevet
Meg vagyunk örökítve minden szögbõl.
#20662
Jó tanács: hallgass mindig a nép szavára: Link laza
Tettem fel pár képet vasárnapról: Link
#20661
Most hétvégi túraterv: Rám-szakadék, kíváncsi vagyok mi lett a nagy esõzések óta vele...
...most a szombat látszik jobbnak, de ezzel jobb megvárni a hét második felét, igaz Sanyi? nevet
#20660
Peti király képek, gratulálok!
Kimaradt a vonatjegy vidám
Jók ezek a túrák, ha lenne, aki kocsival indulna Gyõrbõl, felszedhetne idefelé többeket is simán, akkor eloszlana a b. költség, úgy már nem lenne gázos! (ha nem is minden hétvégén).
Sanyi ne vágj fel, nem állj jól vidám laza
#20659
Igazán nincs mit!
nevet
#20658
Mici nagy sumák, ezt mindenki tudja. Mit neki egy kis ellentúra. laza
#20657
vidám
Pláne, hogy Micivel karöltve szerveztük az ellentúrát, és õ lett meghívva rá! laza

Cleoo: ...a konyhai bárddal. kacsint
#20656
A keményfába beletört volna az a kis bicsak, nem baj, hogy nem toltad tovább. laza
Szinte minden képen ott van Mr. Colgate Ace Ventura, de mindenesetre le a kalappal, ahogy szervezi a hétvégi túrákat. nevet
#20655
És,h örült volna Rip, ha a pincér csaj a megmentésére siet nevet
Peti köszi a képeket !
#20654
Nagyon jók lettek! A késelõs különösen.nevet Néztek a pincérek egy nagyot. laza
#20653
A túrán készült összes kép a facebookon: Link
#20652
Az utolsó gyilkos kép lett! laza
#20651
Néhány kép a tegnapi pilisi túráról: Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link
Jó volt!
nevet
#20650
Boszi volt a meglepetés résztvevõ, neki köszönhetõen megdõlt a csúcs, új rekord 8 fõ vidám köszönjük!
Peti vonat jegye is csúcsot döntött, oda-vissza 5.360Ft volt! zavarban
Köszi neki, hogy eljött! laza
#20649
vidám Nekem ez már a huszonsokadik, úgyhogy ez már meg se kottyan, csak ne fájna. Da ettõl még lesz edzés ma is. kacsint
#20648
"A pizzázó elõtti járdahiányt viszont a bokaszalagjaim bánták, kétszeresére dagadván. Ám jó volt, csak rövid." hideg hideg hideg Sosem gondoltam volna, hogy van aki szereti a szalaghúzódást. nyelvnyujtas
#20647
Én bejártam fél Budát lezárások miatt, végül 20.45-re hazaértem. A pizzázó elõtti járdahiányt viszont a bokaszalagjaim bánták, kétszeresére dagadván. Ám jó volt, csak rövid. nevet
#20646
Sziasztok!
10 perce hazaérkeztem én is, sikerült elérnem a csatlakozást is a keletiben.
Nagyon köszönöm Nektek ezt a kellemes napot, kiváló túra és nagyszerû társaság volt.
nevet nevet
Képek holnap, jó éjt!
...ja és elsõ túrázóként csak annyit mondhatok, hogy ezt mindenkinek meg kell tapasztalni, nagyszerû dolog.
nevet
#20645
Sikerült résztvevõi csúcsot döntenünk, kell ennél több?nevet
Örülök, hogy veletek rándulhattam ki! kacsint
#20644
Örülök Én is,h elmentem a túrára. nevet Nagyon jó volt ! Remélem Peti is elérte a vonatot.

#20643
No én is megérkeztem... a munkahelyreszomoru Frankó, kellemes levezetõ nap volt a mai, jó társasággal, néhány idióta pillanattal, de errõl Géza tudna részleteiben mesélni kacsint laza
#20642
Holnap én is rakok képet párat, jó volt, köszi, hogy mehettem laza
#20641
Én is hazaérkeztem.
Köszi szépen a remek társaságot mindenkinek. Nagyon jó volt a mai "ellentúra". nevet
Most pedig gyorsan ágynak is esem.
------
Mici,
Jók lettek a fényképek. nevet
#20640
Ja nevet

Feltettem a képeket: Link
#20639
Jó volt nagyon vidám
#20638
A kilátás: Link
#20637
Itt csak párás a levegõ, és épp süt a nap egy lukon keresztül.
#20636
A köd már megvan, a mûholdon fogy a felhõzet. Ha a Pilisben is ez lesz a helyzet, lehet a köd fölé emelkedünk, mielõtt feloszlana.nevet
#20635
Jó reggelt! nevet
Rögtön indulok a vasútállomásra.
8:20-ra a keletiben leszek, ha a vonat is úgy akarja.
#20634
Nagyon sajnálom, mihamarabbi jobbulást neked! Ha netán reggelig jobban lennél, gyere nyugodtan!
#20633
Egy emberrel kevesebb... évente egyszer kapok el valami betegséget, és ez most van sajnos szomoru
#20632
Házhozszállítást vállalnak? laza
#20631
Majd legközelebb, ha a jó Isten is úgy akarja és nem öntöz örökké vidám .

Már más lesz este. nevet
#20630
Ja nevet

Az étterem ma is nyitva van. Induljatok el, 18:00-ra itt is vagytok nevet
#20629
Csak kaja, nem túra.. nevet
#20628
Ööö. Izé. Esik. Biztos kellemes lett volna...
#20627
Inkább jöttetek volna ma egy jót bezabálni.. vidám
#20626
Köszönjük M.I.C.I. vidám
Holnap jó idõ lesz! laza
#20625
Foglaltam 10 fõre asztalt. Ha jó az idõ, akkor kerthelyiség, ha nem akkor a nem dohányzó részre.
#20624
Hát, ha az "ellen-túra" egy csaj, akkor igen! vidám nyelvnyujtas
#20623
A radarképeket elnézve úgy tûnik, hogy nagyon jó döntés volt a túrát vasárnapra kitolni. nevet
Örülök, hogy ilyen sokan jöttök/megyünk!
vidám
#20622
Géza, most már az ellentúra szervezését is magadévá tetted?! kacsint
#20621
Köszi! vidám A társalgóban is kacsint nyelvnyujtas
Holnapra jó túrát!

Utolsó észlelés

2026-06-27 14:58:40

Szeged - Szõreg

37.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.