2026. június 25., csütörtök

Információk az előrejelzési versenyhez

Adott napon: 
Keresés:
#19103
Sziasztok!

Elküldtem a tippemet...holnap azért ránézek 1-2 modellre, mert a szign.jel.-et nem igazán tudtam mit adjak... vagyis vaciláltam.
Ejjj de ravasz verseny lesz ez szegyenlos

Coontac tudom mire gondoltál! laza
#19102
Szia bellone.
#19101
Van! laza
#19100
Másra akartam asszociálni, biztos van, aki érti laza
#19099
Ez most nagyon "aignerosra" sikeredett... laza kacsint
#19098
Köszi a segítséget, tudom, hogy úgy izgalmas, de a számításaimhoz elengedhetetlen egy-két információ laza
#19097
Coontac, nem úgy az izgalmas, ha nincs segédinformáció??nevet
Amúgy a reptéren van, ez önmagában elárul néhány dolgot a környék adottságairól... Többet nem tudok róla, de itt van webcam: Link
#19096
Áh ezt megtippelni:
Link
#19095
Egy kevés infót kaphatunk a péri állomásról? Milyen területen fekszik, stb...?
#19094
Érdekes ez a péri állomás. Pár embert megviccel majd. kacsint Lehet, hogy engem is. laza
#19093
Kedden is ugyanolyan bizonytalan lesz minden laza
#19092
Én már számoltam,de a rendkívûl bizonytalan helyzetre való tekintettel,csak kedden adok le tippet.
#19091
Köszi Neked,és Coontacnak az infót! nevet
#19090
Többek közt ezért van, h elég 16 fordulóban részt venni annak, aki szeretne odaérni a végelszámolásra. Sztem, ezt most még nem lehet megmondani, h hány forduló lesz akkor valószínû, h 2 (de 3-nál semmiképp sem több)...
#19089
Ezt így elég nehéz megoldani, az egyedüli megoldásnak azt látom, ha egy MEGBÍZHATÓ ismerõsödre bízod az aktuális tipp elküldését.
#19088
Én is megvárom a keddet.. laza
Ja egy kérdésem lenne..
Ha július 15 és 25 között nem lesz internet elérhetõségem,akkor hány fordulóból fogok kimaradni?Sajnos sehogyan sem tudom megoldani a dolgot..olyan helyre megyek,hogy még a telefon térerõ is kérdéses lesz.. szegyenlos nevet
#19087
Én is meg várom a keddet. kacsint
#19086
Kissé komplikált a helyzet, én majd csak kedden adom le. havazas
#19085
Picit nehéz a forduló... laza
#19084
Nem kevésbé merészen, én is megtettem... vidám
Nem szeretnék még egy olyan fordulót, mint a mostani volt... Fõleg nem hazai pályán! szegyenlos
88. hely... pfff hány
na talán majd most javítok... laza
#19083
Na leadtam egy merész elõrét, kedd este majd módosítok rajta, addig marad ezvidám
#19082
Irány Pér!
#19081
Bátyád! Én meg 61. vagyok! laza
#19080
Köszönöm, barátom, de az igazi az lett volna, ha Egerbe írtátok volna ki! Még egy egri fordulót elbírt volna rendszer, meg szerintem a versenyzõk is! kacsint Mindegy, ez a humor része volt, irány Gyõr, mindjárt le is adok egy elõrét! vidám
#19079
Oké,tudod most veszek részt elõször és fogalmam sem volt,hogy van ez az egész. kacsint
#19078
Nem, jön a téli kör, november tájékán, he-he!
#19077
Pedig szinoptikus meteorológiát csak õsztõl fogunk tanulni laza
#19076
Ha ilyen gyorsan pörög a játék ,akkor a téli hónapokra is fog maradni forduló?
#19075
Hát ja, finoman szólva is "eddig jól kijött a lépés" antibulvár-nak...16.8 a legrosszabb eredménye. Én csak irígykedem innen a 35-40. helyrõl nevet
#19074
A család finoman érzi ezt a kis versenyt.
Bátyjám vezet, én tizedik vagyok.
Így kell ezt, na. laza
#19073
Köszi, már nem kell, megszámoltamvidám
Megint kimaradtam az elsõ 100-ból.
És persze megint 101-dik lettem.vidám
#19072
Szoasztok!
Gratulálok mindenkinek.
Nem volt netem, ezért ennek a fordulónak a pontozásáról lemaradtam.zavarban Valaki meg tudná mondani, hogy ebben a fordulóban hányadik lettem? Köszi elõre is!
Ja, és, ha meg tudnátok mondani, hogy 8,4ponttal hányadiknak lehetett lenni, azt külön megköszönném.
#19071
Javítva lesz.
#19070
Nem mellesleg László-napon lesz a verseny! Ez igen nevet
#19069
"...Adatokkal az OMSZ látja el minket." zivatar
#19068
A helyszín nem Gyõr, hanem Pér lesz, íme az ok: 19049.
#19067
Kérésed számomra parancs, he-he!
#19066
Kérném szépen az újabb fordulót! kacsint
#19065
Zoli 1974! Gratulálok a 4. fordulóban elért gyõzelmedhez!
#19064
Keszthelyen sincs észlelés, már idõtlen idõk óta.

A nagykanizsai állomáshoz legközelebb Sármellék esik azok közül, ahol megfigyelés van, azért is írtam, hogy nem véletlenül azzal váltotta ki az OMSZ.
#19063
Pontosan laza csak ezt nem akartam mondani kacsint
Amúgy kempeternek nincs beírva az eredménye vagy csak nem látom.
#19062
Akkor már csak 2 forduló és ott vagy az elsõ helyen laza
#19061
Na 33. helyrõl 22. vagyok vidám minden forduló után jövök föl 10-11 helyet,király. kacsint
#19060
Feljöttem a 30. helyre, eddig ez a legjobb helyezésem, cél az elsõ 10-be juttás laza
#19059
Keszthelyen ugyanez a helyzet? Ott nem lenne könnyebb megtartani,a kanizsai fordulót?
#19058
Ejha eddigi szereplésem legjobb eredményét értem el. nevet
Sajnos eddig nemtudtam kikelni az ágyból szomoru
Ez a jó eredmény azonban visszahozta a jókedvemet! laza
#19057
Köszinevet
#19056
Azért ez nem olyan megszüntetés volt, mint pl. Nyíregyháza, Sopron vagy Baja. A gyõri állomást gyakorlatilag átköltöztették Pérre, a nagykanizsait pedig Sármellékre (személyzetestõl együtt, legalábbis utóbbi helyszínen). Mivel ezeken a helyeken korábban nem volt megfigyelés, így tulajdonképpen "nullszaldósra" jött ki a dolog.

De nincs mit csodálkozni ezen, manapság a meteorológiai személyzet folyamatos (0-24) fenntartása már csak a repülõtereken éri meg. Igaz, már nincs is túl sok repülõtéren kívüli állomásunk, azok közül, ahol folyamatos szolgálat van. Tulajdonképpen csak Miskolc (Siófokot és Kékestetõt most nem veszem bele, azok más miatt fontosak ugyebár.)

Bocsi, ez kicsit OFF volt, de ha egyszer már felmerültnevet
#19055
Hehe. nevet ez az eredmény kellett már. Majd 40 helyet elõrelépve 78. vagyok. laza török föl mint a talajvíz.
#19054
Elkeserítõ.

Utolsó észlelés

2026-06-25 22:45:21

Budapest IV. - Káposztásmegyer

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.