2026. június 26., péntek

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21270
Node,mikor? Nekem talán a jövõ hét vasárnap lenne jó.
#21269
Én is propagálnék egy zsírosdeszka partit itt errefelé! Ki ér rá?
#21268
Jövõ hét nekem is jó, többnyire 18 után. Mármint a pécsi találkozó.
#21267
Egy csütörtök estében gondolkodtam, még most decemberben az ünnepek elõtt.
#21266
Ha hétköznapra esik akkor 100%,hétvégét inkább Szekszárdon tölteném.
#21265
Felõlem is okés a történet. kacsint
#21264
Egy pécsi-baranyai regionális vacsorázós-sörözös-beszélgetõs estében ki lenne benne? Ma beszéltem az egyetemen Metwolfal, õ "lájkolja" az ötletet nevet
#21263
Na fiúk, lányok, szépséges daliák nevet

Megtöröm én is némaságom nevet Atikám, nagyon szépen köszönöm a lehetõséget, hogy részt vehettem ezen a találkozón, és újra találkozhattam azokkal a srácokkal (Dávid, Ákos, Robi, Gabi, aranypaszuj fõTIR Zolibarátom xD )akiket már nagyon rég láttam és hogy olyan új és fantasztikus arcokkal ismerkedhettem meg, mint az Ádámok, Levi, Gábor, Dóri, Norbi és persze Tamás nevet Karcsi bácsi rendkívüli személyiség, élmény volt hallgatni^^ Kamikaze túra tetszett =)
Sok mindent emlegethetnék, de kicsúszok a sorokból, minden élmény, beköpés, poén amit hallottam kellemes emléknek maradt meg nevet Köszönet a fáradozásokért, a szervezésért Ati, többieknek a hozzám tanusított türelemért kacsint
#21262
Hú, már aludtál? Akkor duplán elnézést a viccért!
Amúgy meg köszi, hogy ennyire segítõkész voltál.
#21261
Dom riadóztatott fél 12-kor,hirtelen álomból felkelvén mondom ha tényleg itt ragadtatok"amit nem nagyon sikerült elképzelni hogy sikerült"akkor lemegyek értetek az állomásra és itt alusztok,hajnalba meg felraklak titeket az elsõ vonatra vidám

Bubu!
Bükk! laza
#21260
vidám Más csatornát nézhetett laza
#21259
Bakony?? Mi a Bükkben voltunk nem a Bakonybannyelvnyujtas
#21258
Júj de csúnya kérdés, hogy én is belekapcsolódjak.

Nagyon szép képeket látok a Bakony# túri taliról.Tényleg nektek, aktív-ruggójú épkézláb embereknek való, de a képek, beírások alapján én is ott éreztem magam.
laza
Külön érdekes lehetett Vissy Karcsi bá. mondásai, (volt videjó, esetleg mobil hf.?), nagyon jó lenne meghallgatni - esetleg eccer.-

nevet nevet
#21257
Karcsi bának, semennyit?!nevet
#21256
Dom, mennyit fizettél neki? laza
#21255
Köszönet a szervezésért és segítõkészségért Domnak és Robinak is! Ennél jobban nem lehetett volna idõzíteni ezt a találkozót, klassz volt a havas Bükkben túrázni, mi még rá is húztunk picit vasárnap L.füreden. Örülök, hogy senki nem sérült meg komolyabban.
Vissy K. meghívása is jó ötlet volt, igazán jó hangulatú és infortmatív volt a beszélgetés.
A kajára sem lehetett panasz, és az alsóhámori Molnár csárda is remek ötlet volt Robitól.
Az különösen jó volt, hogy élõben számomra még új arcokkal is találkozhattam, és mindezt az sem tudta elrontani, hogy volt egy régiúj-arc, akit a viselkedése viszont véleményem szerint továbbra sem tesz alkalmassá arra, hogy metnet-találkozó közelébe engedjék.
A hazafelé-úton is jól szórakoztunk, Tamás ügyesen szervezkedett, konzultált mindenféle hatósággal :] és szerzett nekünk vonatpótló hévet empatikus kalauzzal, amivel gyorsan Pestre értünk, így megkíméltük Macit is. laza
#21254
Köszönöm én is a lehetõséget. Szakadt gatyával, fájó se...el, szétvágott kézzel, de túléltem a túrát (csúszást)! De nagyon jó volt így is! nevet

Remélem te már jobban vagy Attila.
#21253
Én is hazaértem szerencsésen kalandos úton a pitom és a leifur társaságában, ami nagyon vicces és tartalmas volt, köszönet a fiúknak. a találkozó 3ból 3 és ez is nagyon sikeresen sikerült, minden a képekért beszél. sõt nekem nagy élmény volt a Vissy Károllyal találkoznom és beszélgetnem és az élménybeszámolóit, történeteit figyelemmel kísérni. nehéz volt otthagyni újra ezt a gyönyörû tájat és a társaságot. köszönök én is mindent. nagyon sikeres volt a szervezés. újra nagyon jól éreztem magam, a képeket holnaptól felteszem a maga 240db képével, magukért fognak beszélni, benne a mai laza Lillafüredi kisebb 3testõr kirándulásával együtt.

jó éjszakát
#21252
Köszi mégegyszer és bocsánat!

A találkozó szervezéséért külön köszönet, én személy szerint nagyon jól éreztem magam, kellemes kikapcsolódás volt, mindenféle fennakadások nélkül!
Örülök, hogy eljutottam életemben elõször Bükkszentkeresztre, ez a hó pedig igazán emlékezetessé tettekacsint
Ja, és találkozó szervezés ügyében pedig eztán mindig konzultálok veled, mikorra érdemes ilyen programot szervezni,hisz ebbe nagyon beletrafáltál laza
#21251
Egy az, hogy Macit én hívtam fel, így nem biztos, hogy magától rájött volna, hogy poén. A másik dolog meg az, hogy tényleg volt fennakadás a vasútnál, és a mávnál semmi se lehetetlen. Szerintem annyira nem volt poénos, de elnézemnyelvnyujtas
#21250
Akkor most mi kérünk elnézést, de szerencsére Maci átlátott a szitánkacsint

Szerintünk már azt a beírást sem kellett volna komolyan venni, amikor Gábor elkezdett aggódni, hogy rossz vonatra szálltunk, ennyire bénák csak nem vagyunkkacsint szegyenlos

Amúgy nagy szívás volt így is, a tervezetthez képest +2.5 óra alatt csak hazaértünkkacsint

Köszi Maci a hívást, a Domtól pedig külön elnézést...

Szerk.: belegondolok, nagyon szuper éberségi gyakorlat volt a Metneten, legalább ennyi haszna volt laza Az pedig külön öröm, hogy nem hagytatok volna csak úgy ott tengõdni bennünket a vasúton, ezért pedig köszönet!
#21249
Hívlak!

laza laza laza
#21248
Remélem, csak hülyéskedsz!
szegyenlos
#21247
Maci, nagy nehezen megérkeztünk Nyíregyháára, a vonatok csak abba az irányba közlekedtek... Itt állunk a vasúton, a helyzet kilátástalan. Hajnalban valahogy vissza kell jutnióunk Pestre. Nem tudnál segíteni sûrgõsen? szomoru

Ráadásul a laptopba csak most sikerült energiát szerezni :8 szomoru
#21246
Az egyik talin résztvevõ vasutas, hoppányelvnyujtas Lacika csak nem csinál ilyen csúfságot, az aranypaszuj barátomvidám
#21245
vidám Szerintem téged elátkozott egy vasutas! laza
#21244
Ez most komoly? szomoru
Én csak poénkodtam...
#21243
Még pluszban? Én úgy tudom, hogy Gödöllõ után tolt meg egy autót egy vonat. 100-120 perces késések vannak.
#21242
Budapest határában felsõ vezeték szakadások,több órás késések hideg
Ati,okés nálam nem fog elveszni.
#21241
Valószínû, hogy Lacikáé a sál, neki volt ilyen kockás sálja. Holnap felhívom, hogy tényleg így van e.
#21240
Minden tekintetben nagyon jó találkozóról jöhettem haza, beszélgettünk Vissy Károllyal, túráztunk a havas Bükkben, dartsoztunk, pókereztunk, sikerült kiengedni a nehéz munkahét után a fáradt gõzt, találkozhattam kedvenc pultos lányommal, és rendben volt a szállás és az étkezés is (a vadraguleves tényleg nagyon finom volt).

Köszönöm Domnak a szervezést, nagyszerû volt a program, az idõjárás "megrendelésével" pedig megint piszok mázlija (mázlink) volt. nevet Macinak pedig köszönöm, hogy levitt Miskolcra kocsival, 2 órás várakozástól mentett meg így a következõ buszig.

Természetesen jelentkezem majd a képeimbõl egy válogatással egy gyorsabb géprõl, mint amin most vagyok.

A sál nem az enyém, megvan a sajátom.
#21239
A zúzós képeket majd zorró szállítja ha közzé teszi valamikor laza
Amúgy Karcsibá beszámolóit évekig lehetne hallgatni,hatalmas élmény volt! nevet
Mindig mondta hogy kérdezzünk nyugodtan,de valamiért mi csak hallgattunk és le voltunk döbbenve vidám
Egy óriási személyiség aki rengeteget tett a szakmáért!

szerk:

Találtam a bõröndbe egy idegen sálat,az asszony egybõl gyanakodni kezdett laza
Szóval akinek nincs meg a sála az írjon!
#21238
Valóban szép a táj, de honnan került oda ez a sok rút ember? laza
#21237
Jó kis képes beszámoló! Sikerült oda vizuálnom magam. Remélem mindenki hazaért közben egészben! nevet
#21236
laza
#21235
Pitom, és mi lesz a következõ mázlitok? laza
#21234
Nagyon zsír képek nyelvnyujtas
#21233
Nagyon jó képek!
vidám
#21232
Hááát, így, hogy véletlenül a Nyíregyre közlekedõ IC-re szálltnk fel, most már õ is aggódni kezdett...

Taki: gyereeeeeeeeeeevidám
#21231
hoztam pár képet.
Szombat hajnal fél 4 körül :Link elindultunk a túrára :Link Gábor és Levi:Link egy kis hógolyózás Link megráztunk egy fát hideg Link Fehérkõlápai turistaház Link Link ,jól esett a forralt bor, nyomás tovább Link csak úgy Link várjatok meg :Link Gábor Link Levi Irány lefelé Link egy kis pihenés Link Adaz talált egy banánfát :Link laza Lillafüredi vízesés Link

Majd rakok fel a mappába is,és várjuk a további képeket nevet

Taki hideg
#21230
Felmenjek értetek? laza
#21229
Látom a hétvégi feszültség most jön ki rajtad,kitartást azért,Gábor hogy tûri a megpróbáltatásokat? laza
#21228
laza
#21227
Jó dolgokról nem tudok beszámolni.
Ajjaj, gáz ez az egész, a (hó)helyzet, a MÁV, a BKV testvére az MVK, a borsodi FÕKEFE, a Dohányfüstmentes Életért program, a resti és úgy az egész világ... szegyenlos
#21226
Ajajjj.....de azért a jó dolgokról is mesélsz majd, ugye?
vidám
Kitartást!
#21225
hideg hideg hideg
#21224
MI még nem értünk haza...
Itt rohadunk a miskolci restiben a vasútállomáson, dugóban! Szó szerint, uis egyrészt dugulás-elhárítás nincs a retyóban, másrészt a vonatokon is, hisz a soron következõ "Köcsög" IC-re nuku helyjegy, ezért bosszúból Borsodi helyett egy-egy üveg Stella társaságában! kacsint
#21223
no én is idejutottam a géphez noha Ádám elõtt 3 órával elõbb értem haza, de rögtön mentem tovább vezetni. Most is kajaszünet van és megyek vissza a rutinpályára.
Nagyon tetszett a találkozó. Fõképp a túra azon része ahol a domboldalban mászkáltunk. Mondjuk ennek eredményeképp szanaszét ázott a bakancs belülrõl, így Atiékkal inkább feljöttem busszal a szállásra. Nagyon el volt találva az idõpont is ahogy ezt megszokhattuk már a Bükkszentkereszti taliknál. nevet
A kaja nagyon finom volt fõleg a vadragu leves. Vissy már csak hab volt a tortán. Jó volt hallgatni. nevet Remélem a következõ évi tali is hasonlóan izgalmas és tartalmas lesz. nevet
#21222
Na, hazaértem én is! nevet

Elõször is köszönöm szépen Dom-nak a szervezést, a többieknek a részvételt!

Adaz-nak köszönöm, hogy biztosította számomra a legkényelmesebb utazás feltételeit. nevet

Az idõjárás korrekt volt, a kaja is (fõleg a péntek esti vadragu-leves volt ütõs), a társaság pedig hozta a szokásosat. laza

Nagyon jó volt hallgatni Vissy Károly bá kalandos történeteit! Párszor már olvastam itt a fórumban, hogy nem kedveli az amatõr meteorológusokat. Nos, ez kamu, az égvilágon semmi problémája nincs velünk, sõt! nevet

A szombati túrát én nagyon élveztem, fõleg azt a szakaszt, ami kissé veszélyesebb volt az átlagnál (köszi Robi a vezetést). Már-már alpesi fílingje volt a dolognak. "Szerencsére" Ati megmutatta, mit ne csináljunk (jobbulást neki), így nem történhetett komolyabb probléma.

Az esték általában nevetéssel teltek, persze volt némi meteorológia is és párszor azért komolyabb/komorabb dolgok is szóba kerültek, de így van ez jól. Hajrá MetNet! nevet
#21221
Hazaértünk mi is,végül sikerült zorrót bepasszírozni a twingóba így mindenkit le tudtunk hozni.
Nagyon jó volt az egész hétvége,fõleg Dom hátas zuhanása,ráfagyott a mosoly az arcomra mikor elõttem leesett. hideg
Szerencsére nem lett komolyabb gond.
Én Bear Grylls módjára leereszkedtem egy kidõlt fa ágain,így nem volt gáz laza
Képek kora este lesznek. nevet

Utolsó észlelés

2026-06-26 05:21:37

Pusztavám - Május 1 utca (216,3 m)

15.9 °C

na00

RH: 87 | P: 1018.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.