Metnet találkozók
Egy csütörtök estében gondolkodtam, még most decemberben az ünnepek elõtt.
Egy pécsi-baranyai regionális vacsorázós-sörözös-beszélgetõs estében ki lenne benne? Ma beszéltem az egyetemen Metwolfal, õ "lájkolja" az ötletet
Na fiúk, lányok, szépséges daliák 
Megtöröm én is némaságom
Atikám, nagyon szépen köszönöm a lehetõséget, hogy részt vehettem ezen a találkozón, és újra találkozhattam azokkal a srácokkal (Dávid, Ákos, Robi, Gabi, aranypaszuj fõTIR Zolibarátom xD )akiket már nagyon rég láttam és hogy olyan új és fantasztikus arcokkal ismerkedhettem meg, mint az Ádámok, Levi, Gábor, Dóri, Norbi és persze Tamás
Karcsi bácsi rendkívüli személyiség, élmény volt hallgatni^^ Kamikaze túra tetszett =)
Sok mindent emlegethetnék, de kicsúszok a sorokból, minden élmény, beköpés, poén amit hallottam kellemes emléknek maradt meg
Köszönet a fáradozásokért, a szervezésért Ati, többieknek a hozzám tanusított türelemért
Megtöröm én is némaságom
Sok mindent emlegethetnék, de kicsúszok a sorokból, minden élmény, beköpés, poén amit hallottam kellemes emléknek maradt meg
Hú, már aludtál? Akkor duplán elnézést a viccért!
Amúgy meg köszi, hogy ennyire segítõkész voltál.
Amúgy meg köszi, hogy ennyire segítõkész voltál.
Dom riadóztatott fél 12-kor,hirtelen álomból felkelvén mondom ha tényleg itt ragadtatok"amit nem nagyon sikerült elképzelni hogy sikerült"akkor lemegyek értetek az állomásra és itt alusztok,hajnalba meg felraklak titeket az elsõ vonatra
Bubu!
Bükk!
Bubu!
Bükk!
Júj de csúnya kérdés, hogy én is belekapcsolódjak.
Nagyon szép képeket látok a Bakony# túri taliról.Tényleg nektek, aktív-ruggójú épkézláb embereknek való, de a képek, beírások alapján én is ott éreztem magam.
Külön érdekes lehetett Vissy Karcsi bá. mondásai, (volt videjó, esetleg mobil hf.?), nagyon jó lenne meghallgatni - esetleg eccer.-
Nagyon szép képeket látok a Bakony# túri taliról.Tényleg nektek, aktív-ruggójú épkézláb embereknek való, de a képek, beírások alapján én is ott éreztem magam.
Külön érdekes lehetett Vissy Karcsi bá. mondásai, (volt videjó, esetleg mobil hf.?), nagyon jó lenne meghallgatni - esetleg eccer.-
Köszönet a szervezésért és segítõkészségért Domnak és Robinak is! Ennél jobban nem lehetett volna idõzíteni ezt a találkozót, klassz volt a havas Bükkben túrázni, mi még rá is húztunk picit vasárnap L.füreden. Örülök, hogy senki nem sérült meg komolyabban.
Vissy K. meghívása is jó ötlet volt, igazán jó hangulatú és infortmatív volt a beszélgetés.
A kajára sem lehetett panasz, és az alsóhámori Molnár csárda is remek ötlet volt Robitól.
Az különösen jó volt, hogy élõben számomra még új arcokkal is találkozhattam, és mindezt az sem tudta elrontani, hogy volt egy régiúj-arc, akit a viselkedése viszont véleményem szerint továbbra sem tesz alkalmassá arra, hogy metnet-találkozó közelébe engedjék.
A hazafelé-úton is jól szórakoztunk, Tamás ügyesen szervezkedett, konzultált mindenféle hatósággal :] és szerzett nekünk vonatpótló hévet empatikus kalauzzal, amivel gyorsan Pestre értünk, így megkíméltük Macit is.
Vissy K. meghívása is jó ötlet volt, igazán jó hangulatú és infortmatív volt a beszélgetés.
A kajára sem lehetett panasz, és az alsóhámori Molnár csárda is remek ötlet volt Robitól.
Az különösen jó volt, hogy élõben számomra még új arcokkal is találkozhattam, és mindezt az sem tudta elrontani, hogy volt egy régiúj-arc, akit a viselkedése viszont véleményem szerint továbbra sem tesz alkalmassá arra, hogy metnet-találkozó közelébe engedjék.
A hazafelé-úton is jól szórakoztunk, Tamás ügyesen szervezkedett, konzultált mindenféle hatósággal :] és szerzett nekünk vonatpótló hévet empatikus kalauzzal, amivel gyorsan Pestre értünk, így megkíméltük Macit is.
Köszönöm én is a lehetõséget. Szakadt gatyával, fájó se...el, szétvágott kézzel, de túléltem a túrát (csúszást)! De nagyon jó volt így is! 
Remélem te már jobban vagy Attila.
Remélem te már jobban vagy Attila.
Én is hazaértem szerencsésen kalandos úton a pitom és a leifur társaságában, ami nagyon vicces és tartalmas volt, köszönet a fiúknak. a találkozó 3ból 3 és ez is nagyon sikeresen sikerült, minden a képekért beszél. sõt nekem nagy élmény volt a Vissy Károllyal találkoznom és beszélgetnem és az élménybeszámolóit, történeteit figyelemmel kísérni. nehéz volt otthagyni újra ezt a gyönyörû tájat és a társaságot. köszönök én is mindent. nagyon sikeres volt a szervezés. újra nagyon jól éreztem magam, a képeket holnaptól felteszem a maga 240db képével, magukért fognak beszélni, benne a mai laza Lillafüredi kisebb 3testõr kirándulásával együtt.
jó éjszakát
jó éjszakát
Köszi mégegyszer és bocsánat!
A találkozó szervezéséért külön köszönet, én személy szerint nagyon jól éreztem magam, kellemes kikapcsolódás volt, mindenféle fennakadások nélkül!
Örülök, hogy eljutottam életemben elõször Bükkszentkeresztre, ez a hó pedig igazán emlékezetessé tette
Ja, és találkozó szervezés ügyében pedig eztán mindig konzultálok veled, mikorra érdemes ilyen programot szervezni,hisz ebbe nagyon beletrafáltál
A találkozó szervezéséért külön köszönet, én személy szerint nagyon jól éreztem magam, kellemes kikapcsolódás volt, mindenféle fennakadások nélkül!
Örülök, hogy eljutottam életemben elõször Bükkszentkeresztre, ez a hó pedig igazán emlékezetessé tette
Ja, és találkozó szervezés ügyében pedig eztán mindig konzultálok veled, mikorra érdemes ilyen programot szervezni,hisz ebbe nagyon beletrafáltál
Egy az, hogy Macit én hívtam fel, így nem biztos, hogy magától rájött volna, hogy poén. A másik dolog meg az, hogy tényleg volt fennakadás a vasútnál, és a mávnál semmi se lehetetlen. Szerintem annyira nem volt poénos, de elnézem
Akkor most mi kérünk elnézést, de szerencsére Maci átlátott a szitán
Szerintünk már azt a beírást sem kellett volna komolyan venni, amikor Gábor elkezdett aggódni, hogy rossz vonatra szálltunk, ennyire bénák csak nem vagyunk
Amúgy nagy szívás volt így is, a tervezetthez képest +2.5 óra alatt csak hazaértünk
Köszi Maci a hívást, a Domtól pedig külön elnézést...
Szerk.: belegondolok, nagyon szuper éberségi gyakorlat volt a Metneten, legalább ennyi haszna volt
Az pedig külön öröm, hogy nem hagytatok volna csak úgy ott tengõdni bennünket a vasúton, ezért pedig köszönet!
Szerintünk már azt a beírást sem kellett volna komolyan venni, amikor Gábor elkezdett aggódni, hogy rossz vonatra szálltunk, ennyire bénák csak nem vagyunk
Amúgy nagy szívás volt így is, a tervezetthez képest +2.5 óra alatt csak hazaértünk
Köszi Maci a hívást, a Domtól pedig külön elnézést...
Szerk.: belegondolok, nagyon szuper éberségi gyakorlat volt a Metneten, legalább ennyi haszna volt
Maci, nagy nehezen megérkeztünk Nyíregyháára, a vonatok csak abba az irányba közlekedtek... Itt állunk a vasúton, a helyzet kilátástalan. Hajnalban valahogy vissza kell jutnióunk Pestre. Nem tudnál segíteni sûrgõsen?
Ráadásul a laptopba csak most sikerült energiát szerezni :8
Ráadásul a laptopba csak most sikerült energiát szerezni :8
Az egyik talin résztvevõ vasutas, hoppá
Lacika csak nem csinál ilyen csúfságot, az aranypaszuj barátom
Még pluszban? Én úgy tudom, hogy Gödöllõ után tolt meg egy autót egy vonat. 100-120 perces késések vannak.
Budapest határában felsõ vezeték szakadások,több órás késések
Ati,okés nálam nem fog elveszni.
Ati,okés nálam nem fog elveszni.
Valószínû, hogy Lacikáé a sál, neki volt ilyen kockás sálja. Holnap felhívom, hogy tényleg így van e.
Minden tekintetben nagyon jó találkozóról jöhettem haza, beszélgettünk Vissy Károllyal, túráztunk a havas Bükkben, dartsoztunk, pókereztunk, sikerült kiengedni a nehéz munkahét után a fáradt gõzt, találkozhattam kedvenc pultos lányommal, és rendben volt a szállás és az étkezés is (a vadraguleves tényleg nagyon finom volt).
Köszönöm Domnak a szervezést, nagyszerû volt a program, az idõjárás "megrendelésével" pedig megint piszok mázlija (mázlink) volt.
Macinak pedig köszönöm, hogy levitt Miskolcra kocsival, 2 órás várakozástól mentett meg így a következõ buszig.
Természetesen jelentkezem majd a képeimbõl egy válogatással egy gyorsabb géprõl, mint amin most vagyok.
A sál nem az enyém, megvan a sajátom.
Köszönöm Domnak a szervezést, nagyszerû volt a program, az idõjárás "megrendelésével" pedig megint piszok mázlija (mázlink) volt.
Természetesen jelentkezem majd a képeimbõl egy válogatással egy gyorsabb géprõl, mint amin most vagyok.
A sál nem az enyém, megvan a sajátom.
A zúzós képeket majd zorró szállítja ha közzé teszi valamikor
Amúgy Karcsibá beszámolóit évekig lehetne hallgatni,hatalmas élmény volt!
Mindig mondta hogy kérdezzünk nyugodtan,de valamiért mi csak hallgattunk és le voltunk döbbenve
Egy óriási személyiség aki rengeteget tett a szakmáért!
szerk:
Találtam a bõröndbe egy idegen sálat,az asszony egybõl gyanakodni kezdett
Szóval akinek nincs meg a sála az írjon!
Amúgy Karcsibá beszámolóit évekig lehetne hallgatni,hatalmas élmény volt!
Mindig mondta hogy kérdezzünk nyugodtan,de valamiért mi csak hallgattunk és le voltunk döbbenve
Egy óriási személyiség aki rengeteget tett a szakmáért!
szerk:
Találtam a bõröndbe egy idegen sálat,az asszony egybõl gyanakodni kezdett
Szóval akinek nincs meg a sála az írjon!
Jó kis képes beszámoló! Sikerült oda vizuálnom magam. Remélem mindenki hazaért közben egészben!
Hááát, így, hogy véletlenül a Nyíregyre közlekedõ IC-re szálltnk fel, most már õ is aggódni kezdett...
Taki: gyereeeeeeeeeee
Taki: gyereeeeeeeeeee
hoztam pár képet.
Szombat hajnal fél 4 körül :Link elindultunk a túrára :Link Gábor és Levi:Link egy kis hógolyózás Link megráztunk egy fát
Link Fehérkõlápai turistaház Link Link ,jól esett a forralt bor, nyomás tovább Link csak úgy Link várjatok meg :Link Gábor Link Levi Irány lefelé Link egy kis pihenés Link Adaz talált egy banánfát :Link
Lillafüredi vízesés Link
Majd rakok fel a mappába is,és várjuk a további képeket
Taki
Szombat hajnal fél 4 körül :Link elindultunk a túrára :Link Gábor és Levi:Link egy kis hógolyózás Link megráztunk egy fát
Majd rakok fel a mappába is,és várjuk a további képeket
Taki
Látom a hétvégi feszültség most jön ki rajtad,kitartást azért,Gábor hogy tûri a megpróbáltatásokat?
Jó dolgokról nem tudok beszámolni.
Ajjaj, gáz ez az egész, a (hó)helyzet, a MÁV, a BKV testvére az MVK, a borsodi FÕKEFE, a Dohányfüstmentes Életért program, a resti és úgy az egész világ...
Ajjaj, gáz ez az egész, a (hó)helyzet, a MÁV, a BKV testvére az MVK, a borsodi FÕKEFE, a Dohányfüstmentes Életért program, a resti és úgy az egész világ...
MI még nem értünk haza...
Itt rohadunk a miskolci restiben a vasútállomáson, dugóban! Szó szerint, uis egyrészt dugulás-elhárítás nincs a retyóban, másrészt a vonatokon is, hisz a soron következõ "Köcsög" IC-re nuku helyjegy, ezért bosszúból Borsodi helyett egy-egy üveg Stella társaságában!
Itt rohadunk a miskolci restiben a vasútállomáson, dugóban! Szó szerint, uis egyrészt dugulás-elhárítás nincs a retyóban, másrészt a vonatokon is, hisz a soron következõ "Köcsög" IC-re nuku helyjegy, ezért bosszúból Borsodi helyett egy-egy üveg Stella társaságában!
no én is idejutottam a géphez noha Ádám elõtt 3 órával elõbb értem haza, de rögtön mentem tovább vezetni. Most is kajaszünet van és megyek vissza a rutinpályára.
Nagyon tetszett a találkozó. Fõképp a túra azon része ahol a domboldalban mászkáltunk. Mondjuk ennek eredményeképp szanaszét ázott a bakancs belülrõl, így Atiékkal inkább feljöttem busszal a szállásra. Nagyon el volt találva az idõpont is ahogy ezt megszokhattuk már a Bükkszentkereszti taliknál.
A kaja nagyon finom volt fõleg a vadragu leves. Vissy már csak hab volt a tortán. Jó volt hallgatni.
Remélem a következõ évi tali is hasonlóan izgalmas és tartalmas lesz.
Nagyon tetszett a találkozó. Fõképp a túra azon része ahol a domboldalban mászkáltunk. Mondjuk ennek eredményeképp szanaszét ázott a bakancs belülrõl, így Atiékkal inkább feljöttem busszal a szállásra. Nagyon el volt találva az idõpont is ahogy ezt megszokhattuk már a Bükkszentkereszti taliknál.
A kaja nagyon finom volt fõleg a vadragu leves. Vissy már csak hab volt a tortán. Jó volt hallgatni.
Na, hazaértem én is! 
Elõször is köszönöm szépen Dom-nak a szervezést, a többieknek a részvételt!
Adaz-nak köszönöm, hogy biztosította számomra a legkényelmesebb utazás feltételeit.
Az idõjárás korrekt volt, a kaja is (fõleg a péntek esti vadragu-leves volt ütõs), a társaság pedig hozta a szokásosat.
Nagyon jó volt hallgatni Vissy Károly bá kalandos történeteit! Párszor már olvastam itt a fórumban, hogy nem kedveli az amatõr meteorológusokat. Nos, ez kamu, az égvilágon semmi problémája nincs velünk, sõt!
A szombati túrát én nagyon élveztem, fõleg azt a szakaszt, ami kissé veszélyesebb volt az átlagnál (köszi Robi a vezetést). Már-már alpesi fílingje volt a dolognak. "Szerencsére" Ati megmutatta, mit ne csináljunk (jobbulást neki), így nem történhetett komolyabb probléma.
Az esték általában nevetéssel teltek, persze volt némi meteorológia is és párszor azért komolyabb/komorabb dolgok is szóba kerültek, de így van ez jól. Hajrá MetNet!
Elõször is köszönöm szépen Dom-nak a szervezést, a többieknek a részvételt!
Adaz-nak köszönöm, hogy biztosította számomra a legkényelmesebb utazás feltételeit.
Az idõjárás korrekt volt, a kaja is (fõleg a péntek esti vadragu-leves volt ütõs), a társaság pedig hozta a szokásosat.
Nagyon jó volt hallgatni Vissy Károly bá kalandos történeteit! Párszor már olvastam itt a fórumban, hogy nem kedveli az amatõr meteorológusokat. Nos, ez kamu, az égvilágon semmi problémája nincs velünk, sõt!
A szombati túrát én nagyon élveztem, fõleg azt a szakaszt, ami kissé veszélyesebb volt az átlagnál (köszi Robi a vezetést). Már-már alpesi fílingje volt a dolognak. "Szerencsére" Ati megmutatta, mit ne csináljunk (jobbulást neki), így nem történhetett komolyabb probléma.
Az esték általában nevetéssel teltek, persze volt némi meteorológia is és párszor azért komolyabb/komorabb dolgok is szóba kerültek, de így van ez jól. Hajrá MetNet!
Hazaértünk mi is,végül sikerült zorrót bepasszírozni a twingóba így mindenkit le tudtunk hozni.
Nagyon jó volt az egész hétvége,fõleg Dom hátas zuhanása,ráfagyott a mosoly az arcomra mikor elõttem leesett.
Szerencsére nem lett komolyabb gond.
Én Bear Grylls módjára leereszkedtem egy kidõlt fa ágain,így nem volt gáz
Képek kora este lesznek.
Nagyon jó volt az egész hétvége,fõleg Dom hátas zuhanása,ráfagyott a mosoly az arcomra mikor elõttem leesett.
Szerencsére nem lett komolyabb gond.
Én Bear Grylls módjára leereszkedtem egy kidõlt fa ágain,így nem volt gáz
Képek kora este lesznek.