Metnet találkozók
Remélem jót túráztok.
Sajnálom, hogy ebbõl most kimaradok.
Blulit is elkapta a dögvész.
Sajnálom, hogy ebbõl most kimaradok.
Blulit is elkapta a dögvész.
Január utolsó szombatja. Mint mindig
Egyebet nem tudok, de azt hiszem ez a lényeg most.
Hajjj... emberek...
Sajnálom, hogy nem lehetek ott én sem a túrán, elõjött éjjel a szokásos gyomorbántalmam.
Nem sokat aludtam. Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott, de azthiszem, lesz még rá sok alkalom és gondolom nem is olyan soká, hogy én is ott legyek és megismerjem ezt a jó kis csapatot. Ez van sajna, rosszkor jött... nagyon rosszkor.
Békát felhívtam, hogy ne menjen elém, õ sem tud menni.
Azért remélem, hogy Ti jól fogjátok érezni magatokat, ami persze természetes. Jó túrázást.
Ripleyt meg majd megkérném, hogy a következõ villámtúra idõpontját majd írja be, remélem mostmár nem jön közbe semmi.
Köszi.
Azért remélem, hogy Ti jól fogjátok érezni magatokat, ami persze természetes. Jó túrázást.
Ripleyt meg majd megkérném, hogy a következõ villámtúra idõpontját majd írja be, remélem mostmár nem jön közbe semmi.
Talán szép napos idõnk lesz
és a távolról érkezõk remélem idõben becsekkolnak!
Aktuális soronkövetkezõ Nagy Taliról vmi infómorzsa már akad esetleg?
Aktuális lesz hamarosan. Egyenlõre egy idõpontal megelégednénk sztem.
Aktuális lesz hamarosan. Egyenlõre egy idõpontal megelégednénk sztem.
Nyert a betegség felettem. Ha nem lesz holnap reggelre valami csoda, akkor tuti nem tudok menni sajnos, pedig nagyon készûltem.
Ha nem késik a vonat, azt elérem, de mondom az a baj, hogy a túracipõ nincs nálam, krokodil bõrben meg nem hiszem hogy jól tudnék túrázni...
De azért köszönöm az infót.
De azért köszönöm az infót.
A busz amire Szentendrén átszálltok 9:35-kor indul Újpest Városkaputól (metró). Azt se éred el?
Már Budafokon lakom. 
Nem ez a baj, hanem most este haza kellett ugranom Debbe és a vonatom 8.40-re ér be, onnan még talán át is érek 9-re, de a túra cipõm Budafokon maradt...
Nem ez a baj, hanem most este haza kellett ugranom Debbe és a vonatom 8.40-re ér be, onnan még talán át is érek 9-re, de a túra cipõm Budafokon maradt...
Megyek én is, már 99%-ban biztos.
A környékrõl sajnos más nem jön. (legalábbis én nem tudok róla) Pedig nem lennék szomorú miatta, ha valaki csatlakozna.
Akár felszállhatna valaki Komáromban, Tatán vagy Tatabányán (ha jól tudom, ezeken a helyeken is laknak metnetesek) is az 5:47-kor Gyõrbõl induló vonatra.
A környékrõl sajnos más nem jön. (legalábbis én nem tudok róla) Pedig nem lennék szomorú miatta, ha valaki csatlakozna.
Akár felszállhatna valaki Komáromban, Tatán vagy Tatabányán (ha jól tudom, ezeken a helyeken is laknak metnetesek) is az 5:47-kor Gyõrbõl induló vonatra.
A 2. kocsiba szálljatok, az Árpád hídnál én is csatlakozok. :]
Sazo, onnan (Szentlélek) 9:26-kor indul, talán az már belefér neked is.
Sazo, onnan (Szentlélek) 9:26-kor indul, talán az már belefér neked is.
9:00 kor találkozunk a Batthyány téren, 9:18kor indul a Hév. Dömösre 11:00 érkezünk meg.
Köszi az infot. 
Béka: Én tudom, hogy holnapra jobban leszel!
Gyógyulj hamar!
Béka: Én tudom, hogy holnapra jobban leszel!
Gyógyulj hamar!
Sajnos sikerült összeszednem egy remek kis torokgyulladást .. A reggeli állapotomtól teszem függõvé,hogy megyek-e a túrára.
Nekem jó lesz, koránkelés lesz belõle... (de hogyan? :'D )
Köszi a tájékoztatást, jósokan leszünk : ))
IDE-ODA BÚJÉK!!
Köszi a tájékoztatást, jósokan leszünk : ))
IDE-ODA BÚJÉK!!
Nem megyünk Dobogóra
Dömösre megyünk vissza, egy rövid, de tartalmas kirándulás lesz, tekintettel a Hölgyekre
Visegrádon vcsizunk majd
Nagyszerû, 9:20-kor csatlakozom a Margit-hídnál
Ebbõl nagy rekord lesz a résztvevõk létszámát illetõen!
Addig is mindenkibe BÚÉK
Ebbõl nagy rekord lesz a résztvevõk létszámát illetõen!
Látod, mondtam a múltkor, hogy kihagytál... 
Szerk.:

Szerk2.: Köszi, Géza bácsi!
Szerk.:
Szerk2.: Köszi, Géza bácsi!
Szerk: ott vagy elõl Anti bácsi
Rám-szakadék túra 2án.
Kérdés: a szokásos 9:00-ás találkozó a Batthyány térnél kinek korai esetleg?
Légy-szám:
Antibulvár
Kismacsek*
Peti80*
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
GBond
Daniello
StormHunter
Sazomux
Alonso
Brekk20
Bluli
Ripley
Rám-szakadék túra 2án.
Kérdés: a szokásos 9:00-ás találkozó a Batthyány térnél kinek korai esetleg?
Légy-szám:
Antibulvár
Kismacsek*
Peti80*
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
GBond
Daniello
StormHunter
Sazomux
Alonso
Brekk20
Bluli
Ripley
Egy fõvel bõvül a keret, csatlakozom én is az évnyitó túrához. Hihetetlenül hangzik, de még nem voltam a Rám-szakadéknál, és "hótaposó" túrán sem
A hegyekben több napos állandó zúzmarás köd van, január 2-ára lenyûgözõ látvány fog fogadni minket, bármerre is megyünk.
Sziasztok!
Öcsödön vagyok, holnap érkezem
Élmény volt a vitát olvasni az ötödik pálinka után, jót nevettem. Holnap érkezem és megbeszéljük az úti célt is pontosan, ha kijózanodom
További jó pihenést kívánunk!
Üdv: Angyalvirág
Ui: itt erõsen párás az idõ és keményen havas minden, tetszik a vidéki élet is
Öcsödön vagyok, holnap érkezem
Élmény volt a vitát olvasni az ötödik pálinka után, jót nevettem. Holnap érkezem és megbeszéljük az úti célt is pontosan, ha kijózanodom
Üdv: Angyalvirág
Ui: itt erõsen párás az idõ és keményen havas minden, tetszik a vidéki élet is
Nekem meg van felcsatolható sarkantyúm.
Egyébként télen is csodálatos lehet, aki tud, menjen és ne hagyja ki.
Egyébként télen is csodálatos lehet, aki tud, menjen és ne hagyja ki.
Nem gondoltam, hogy ilyen érzelmeket fog kiváltani egy korább irossz élményem. Nem szóltam semmit. Majd Takival a nyakamban fogom véghezvinni a túrát.
Jól hangzik, csak fain csúsztatás, mivel a Rámba korábban is sokan jártak, csak kevésbé biztonságosan. De sok sikert a kezdeményezéshez!
A Duna-Ipoly Np-nál kezdeményezni fogom a Honti-szakadék becsövezését is, hátha többen mennek majd korzózni oda is
Én a kisebbik fiammal végig a nyakamban másztam meg.
Többet én sem tenném.
Már voltam ott, minek még egyszer?
Gyerekkorom óta rengetegszer jártam ott, és én pedig úgy látom, hogy a régi rozsdás vacak, kiszakadt láncok voltak igazán csúfak és veszélyesek, még akkor is, ha alkalmanként javítgatták õket. A természetet semmi nem csúfította el. A Rám funkciója pedig nem egy kaszkadõrpálya, hanem rengeteg ember kedvelt kirándulóhelye.
Szerintem semmi öncélú nincs ebben. Aki volt benne régen, az tudja mirõl beszélek. Mellesleg amikor elõször voltam ott, egy egész osztálynyi gyerek ment fel a természetet még nem csúfító biztosításon. Semmi bajuk nem lett. Abban igazad van, hogy a vitának semmi értelme. Részemrõl a téma lezárva.
Szerintem elég öncélú dolog siránkozni az eszközök elhelyezése miatt, kimondottan színvonalasan újították fel a Rámot, a köz érdekét szem elõtt tartva, és pont ezért nem is jellemzõek az olyan balesetek, mint amiket Dani írt. Egy durva figyelmetlenség viszont nyilván akárhol okozhat balesetet, a nagyi sezlonját is beleértve. Fagy esetén leginkább a csúszásveszélyre kell a Rámban figyelni, a láncok/korlátok pont ebben segítenek.
Nézd, én leereszkedem az Empire States building tetejérõl is, de a rossz élmény az rossz élmény.