2026. június 25., csütörtök

Metnet találkozók

Adott napon: 
Keresés:
#21470
Azaz január 29. nevet
#21469
Remélem jót túráztok.
Sajnálom, hogy ebbõl most kimaradok. szomoru
Blulit is elkapta a dögvész. vidám szomoru
#21468
Január utolsó szombatja. Mint mindig kacsint Egyebet nem tudok, de azt hiszem ez a lényeg most.
#21467
Hajjj... emberek... szomoru Sajnálom, hogy nem lehetek ott én sem a túrán, elõjött éjjel a szokásos gyomorbántalmam. szomoru Nem sokat aludtam. Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott, de azthiszem, lesz még rá sok alkalom és gondolom nem is olyan soká, hogy én is ott legyek és megismerjem ezt a jó kis csapatot. Ez van sajna, rosszkor jött... nagyon rosszkor. szomoru Békát felhívtam, hogy ne menjen elém, õ sem tud menni.
Azért remélem, hogy Ti jól fogjátok érezni magatokat, ami persze természetes. Jó túrázást.nevet
Ripleyt meg majd megkérném, hogy a következõ villámtúra idõpontját majd írja be, remélem mostmár nem jön közbe semmi.nevet Köszi.
#21466
Jó utat nektek! Sajnos nekem ki kell hagyni a mai napot, mert lebetegedtem.
#21465
vidám meg Dandinellot is!
Talán szép napos idõnk lesz vidám
és a távolról érkezõk remélem idõben becsekkolnak!
#21464
Így van, Krokodil Dundee-t is várjuk a túrára! laza
#21463
Az tökéletes vidám
#21462
Aktuális soronkövetkezõ Nagy Taliról vmi infómorzsa már akad esetleg? nyelvnyujtas
Aktuális lesz hamarosan. Egyenlõre egy idõpontal megelégednénk sztem.
#21461
Nyert a betegség felettem. Ha nem lesz holnap reggelre valami csoda, akkor tuti nem tudok menni sajnos, pedig nagyon készûltem. szomoru
#21460
Amibe tegnap jöttem abba tudnék menni. vidám
#21459
Ez ne tartson vissza vidám
#21458
Ha nem késik a vonat, azt elérem, de mondom az a baj, hogy a túracipõ nincs nálam, krokodil bõrben meg nem hiszem hogy jól tudnék túrázni...
De azért köszönöm az infót. nevet
#21457
A busz amire Szentendrén átszálltok 9:35-kor indul Újpest Városkaputól (metró). Azt se éred el?
#21456
Nagyon jó vidám holnap találkozunk!
#21455
Már Budafokon lakom. kacsint
Nem ez a baj, hanem most este haza kellett ugranom Debbe és a vonatom 8.40-re ér be, onnan még talán át is érek 9-re, de a túra cipõm Budafokon maradt...
#21454
Megyek én is, már 99%-ban biztos. nevet
A környékrõl sajnos más nem jön. (legalábbis én nem tudok róla) Pedig nem lennék szomorú miatta, ha valaki csatlakozna.
Akár felszállhatna valaki Komáromban, Tatán vagy Tatabányán (ha jól tudom, ezeken a helyeken is laknak metnetesek) is az 5:47-kor Gyõrbõl induló vonatra. laza
#21453
Rendben a 2. kocsiban leszünk nevet
#21452
A 2. kocsiba szálljatok, az Árpád hídnál én is csatlakozok. :]

Sazo, onnan (Szentlélek) 9:26-kor indul, talán az már belefér neked is.
#21451
9:00 kor találkozunk a Batthyány téren, 9:18kor indul a Hév. Dömösre 11:00 érkezünk meg.
#21450
Nem lehetne 10? 9-re tuti nem tudok odaérni...
#21449
Köszi az infot. nevet

Béka: Én tudom, hogy holnapra jobban leszel! kacsint laza
Gyógyulj hamar!
#21448
Batthyány-tér, aluljáró, HÉV-végállomás
#21447
Sajnos sikerült összeszednem egy remek kis torokgyulladást .. A reggeli állapotomtól teszem függõvé,hogy megyek-e a túrára. zavarban
#21446
És a találkozó hol lesz 9-kor? laza
#21445
Holnap találkozunk, jó kis csapat lesz nevet
#21444
Nekem jó lesz, koránkelés lesz belõle... (de hogyan? :'D )
Köszi a tájékoztatást, jósokan leszünk : ))
IDE-ODA BÚJÉK!! kacsint
#21443
Nem megyünk Dobogóra vidám Dömösre megyünk vissza, egy rövid, de tartalmas kirándulás lesz, tekintettel a Hölgyekre nevet Visegrádon vcsizunk majd
#21442
Én egy lángosra felugrok Dobogókõre. nevet Mikorra értek oda?
#21441
Gyere át laza
#21440
Nagyszerû, 9:20-kor csatlakozom a Margit-hídnálnevet
Ebbõl nagy rekord lesz a résztvevõk létszámát illetõen! kacsint Addig is mindenkibe BÚÉKvidám
#21439
Az fontos , hogy 9:18kor elindul a hév , ezért a 9:00 találkozó! nevet
#21438
Visszaszívtam laza
Jaaa és bújék, akivel nem találkozom kacsint
#21437
Látod, mondtam a múltkor, hogy kihagytál... vidám

Szerk.: vidám vidám

Szerk2.: Köszi, Géza bácsi! vidám
#21436
Szerk: ott vagy elõl Anti bácsi vidám vidám vidám

Rám-szakadék túra 2án.
Kérdés: a szokásos 9:00-ás találkozó a Batthyány térnél kinek korai esetleg?

Légy-szám:
Antibulvár
Kismacsek*
Peti80*
Witch *
Predina
Leifur
Lász
Pitom
GBond
Daniello
StormHunter
Sazomux
Alonso
Brekk20
Bluli
Ripley
#21435
Egy fõvel bõvül a keret, csatlakozom én is az évnyitó túrához. Hihetetlenül hangzik, de még nem voltam a Rám-szakadéknál, és "hótaposó" túrán sem nevet
#21434
És szerencsével akár 1-2 hózápor, kisebb havazás is kialakulhat, a napsütés sincs kizárva, ami aztán rápakolhat a látványra. nevet
#21433
A hegyekben több napos állandó zúzmarás köd van, január 2-ára lenyûgözõ látvány fog fogadni minket, bármerre is megyünk. nevet
#21432
Sziasztok!

Öcsödön vagyok, holnap érkezem vidám
Élmény volt a vitát olvasni az ötödik pálinka után, jót nevettem. Holnap érkezem és megbeszéljük az úti célt is pontosan, ha kijózanodom laza További jó pihenést kívánunk!

Üdv: Angyalvirág vidám vidám vidám

Ui: itt erõsen párás az idõ és keményen havas minden, tetszik a vidéki élet is nyelvnyujtas
#21431
Nekem meg van felcsatolható sarkantyúm. laza
Egyébként télen is csodálatos lehet, aki tud, menjen és ne hagyja ki. nevet
#21430
Na, arról panorámaképet is csinálok! laza
#21429
Nem gondoltam, hogy ilyen érzelmeket fog kiváltani egy korább irossz élményem. Nem szóltam semmit. Majd Takival a nyakamban fogom véghezvinni a túrát.
#21428
Jól hangzik, csak fain csúsztatás, mivel a Rámba korábban is sokan jártak, csak kevésbé biztonságosan. De sok sikert a kezdeményezéshez! kacsint
#21427
A Duna-Ipoly Np-nál kezdeményezni fogom a Honti-szakadék becsövezését is, hátha többen mennek majd korzózni oda is nevet
#21426
Én a kisebbik fiammal végig a nyakamban másztam meg. nevet Többet én sem tenném. nyelvnyujtas Már voltam ott, minek még egyszer? kacsint
#21425
Gyerekkorom óta rengetegszer jártam ott, és én pedig úgy látom, hogy a régi rozsdás vacak, kiszakadt láncok voltak igazán csúfak és veszélyesek, még akkor is, ha alkalmanként javítgatták õket. A természetet semmi nem csúfította el. A Rám funkciója pedig nem egy kaszkadõrpálya, hanem rengeteg ember kedvelt kirándulóhelye.
#21424
Szerintem semmi öncélú nincs ebben. Aki volt benne régen, az tudja mirõl beszélek. Mellesleg amikor elõször voltam ott, egy egész osztálynyi gyerek ment fel a természetet még nem csúfító biztosításon. Semmi bajuk nem lett. Abban igazad van, hogy a vitának semmi értelme. Részemrõl a téma lezárva.
#21423
Szerintem elég öncélú dolog siránkozni az eszközök elhelyezése miatt, kimondottan színvonalasan újították fel a Rámot, a köz érdekét szem elõtt tartva, és pont ezért nem is jellemzõek az olyan balesetek, mint amiket Dani írt. Egy durva figyelmetlenség viszont nyilván akárhol okozhat balesetet, a nagyi sezlonját is beleértve. Fagy esetén leginkább a csúszásveszélyre kell a Rámban figyelni, a láncok/korlátok pont ebben segítenek.
#21422
Most elvetted a kedvem tõle... szomoru
#21421
Nézd, én leereszkedem az Empire States building tetejérõl is, de a rossz élmény az rossz élmény. nevet

Utolsó észlelés

2026-06-25 23:48:05

Kaposvár

22.3 °C

31502

RH: 76 | P: 1018.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160800

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.