Metnet találkozók
Éjfélre mi is szerencsésen hazaértünk. Zoolit és kedvesét még bevittem a belvárosba bulizni, róluk nincs hírem.
A jelentõs mértékben felszaporodott alvás-deficitemen pedig ebéd után igyekszem faragni valamennyit. Most irány a Fûzfõi-öböl, ebéd elõtt jól fog esni egy kis korcsolyázás, mozgás a friss levegõn.
Hazafelé az M7-en, fõként Martonvásár és a Váli-völgy környékén csodaszép ködalagutakon haladtunk át, 1,5-2 m magasságig hibátlan LT, majd pár 10 m vastagságban sûrû tejfehér ködréteg az úttest felett és mellett, a réseken pedig sokszor látszottak a csillagok. Egészen futurisztikus élmény volt idõnként, vagy csak a sok elfogyasztott víz és almafröccs ellen tiltakozott így a szervezetem.
Hazafelé az M7-en, fõként Martonvásár és a Váli-völgy környékén csodaszép ködalagutakon haladtunk át, 1,5-2 m magasságig hibátlan LT, majd pár 10 m vastagságban sûrû tejfehér ködréteg az úttest felett és mellett, a réseken pedig sokszor látszottak a csillagok. Egészen futurisztikus élmény volt idõnként, vagy csak a sok elfogyasztott víz és almafröccs ellen tiltakozott így a szervezetem.
Dom: Jó éj! 
_______
Amúgy megtisztelõ, hogy az elsõ Metnet könyvben szerepelhet a képem!
Majd februárban valamikor elruccannék egy túrára is, ha nem gond.
_______
Amúgy megtisztelõ, hogy az elsõ Metnet könyvben szerepelhet a képem!
Majd februárban valamikor elruccannék egy túrára is, ha nem gond.
Én is hazaértem, szerintem utolsóként
Nagyon jól éreztem magam, mind az elõadásoknál, illetve az after partyn is. Bandibának külön köszönet a helyszínért, nagyon jó választás volt
Jó volt újra látni a régi arcokat, már most várom a következõ találkozót
Mentem aludni, jó éjt
Megérkezdtünk Coontakkal mi is haza. Sikerült.
Nagyon jó volt a Metnet találkozó, köszönöm szépen a szervezõknek, Bandibának és az ottani résztvevõknek pedig az éjszakai after partyt!
Nagyon jó volt a Metnet találkozó, köszönöm szépen a szervezõknek, Bandibának és az ottani résztvevõknek pedig az éjszakai after partyt!
Hazaértem a találkozóról én is.
Köszönöm a szervezõknek, az elõadóknak és a résztvevõknek, utastársaimnak (paluinak és kertésznek), hogy ott lehettem ezen a jubileumi összejövetelen.
Nagyon jó volt minden.
Köszönöm a szervezõknek, az elõadóknak és a résztvevõknek, utastársaimnak (paluinak és kertésznek), hogy ott lehettem ezen a jubileumi összejövetelen.
Nagyon jó volt minden.
Én is köszönöm a szervezést és az igen érdekes, színvonalas elõadásokat!
Örülök, hogy több emberrel is megismerkedhettem személyesen is 
Egy baj volt a mai napban, mégpedig az, hogy egész nap széétszakadt a fejem, már dõlök is, ahova látok, jó éjt!
Egy baj volt a mai napban, mégpedig az, hogy egész nap széétszakadt a fejem, már dõlök is, ahova látok, jó éjt!
Én sajnos most sem tudtam részt venni a találkozón,de remélem mindenki jól érezte magát. Jövõre igyekszem ellátogatni. Biztosan készültek képek a találkozóról, ha lesz idõtök legyetek szívesek osszátok meg velünk, a távol maradók nevében is köszönöm!
Ez a találkozó is nagyszerûen sikerült, méltón a 10. születésnaphoz.
Köszönet a szervezõk munkájáért!
Jók voltak az elõadások, a hangulat és a vacsora is.
Jók voltak az elõadások, a hangulat és a vacsora is.
Hazaértem Bajára, útközben némi nyílt köd tette változatossá a tájat. Remek tali volt, köszi a szervezõknek! A földmozgást mi nem éreztük, de akik az afterpartira mentek még érezhetik. Jó éjt!
Hazaérkeztünk, köszönjük szépen a szervezést, jól éreztük magunkat! 
Kicsit hûvös volt az elõadóteremben.
Az elõadások közül svadaszé és Jóskáé tetszett nekem a legjobban.
Kicsit hûvös volt az elõadóteremben.
Az elõadások közül svadaszé és Jóskáé tetszett nekem a legjobban.
Ismét színvonalas, remek elõadók és elõadások. Köszönet a szervezõknek, jó volt újra találkozni régi és új metnetesekkel egyaránt! Mikor eljöttünk akkor kezdõdött a vacsora, sajnos mi nem vettünk részt rajta biztos jó hangulatban telik ismét!
Akiktõl nem tudtam elköszönni most megtenném. További szép estét mindenkinek!
Akiktõl nem tudtam elköszönni most megtenném. További szép estét mindenkinek!
Sziasztok!
Itt Tinnyén elég durva volt a földrengés, arra lettem figyelmes, hogy csörögnek az ablakok és mozog a csillár. Az ágy is rendesen megremegett alattam
Itt Tinnyén elég durva volt a földrengés, arra lettem figyelmes, hogy csörögnek az ablakok és mozog a csillár. Az ágy is rendesen megremegett alattam
Én csak délelõtt tudtam ott lenni a találkozón. Köszönet a szervezõknek és az elõadóknak, nagyon színvonalas elõadásokat hallhattunk!
Megy már az ereszd el a hajam? Fél megyényi területen lengnek a csillárok, nyikorognak a szekrények, csendesebben vigadjanak!
Nálam 13:34 az utolsó bejegyzés. Másnál is, vagy nem frissült nekem valami?
Már várom, hogy elérhetõek legyenek az elõadások, majd belekukkantok, ha fel lesznek rakva!
De wifi van.
Majd 13 óra körül írunk. Per pillanat kp tartja az elõadását. Hangfelvétel is készül az igényeknek megfelelõen.
Majd 13 óra körül írunk. Per pillanat kp tartja az elõadását. Hangfelvétel is készül az igényeknek megfelelõen.
Hát mostanáig bíztam benne, hogy legalább az elõadásokra el tudok menni, de sajnos arra sem. Jó szorakozást mindenkinek!
Jóó reggelt! 
1 óra múlva indul a busz, kb még sehol sem vagyok, ugyhogy sietõsre kell vennem!
Békával érkezek a helyszínre.
1 óra múlva indul a busz, kb még sehol sem vagyok, ugyhogy sietõsre kell vennem!
Azt nem írtam, hogy 22h után feküdtem le. Legfeljebb keresünk egy csendes sarkot, és alszunk egyet!
Ki korán kell, egész nap álmos marad.
No, de ki aludt a legkevesebbet? Óóóóó, hát én, 3.20-kor még biliárdoztam, 3.40-kor gyors zuhany, 6-kor ébresztõ. Volt.
Jó reggelt! Az autós szegedi különítmény is készülõdik már... Nemsokára indulunk. Pocsék idõ van kint,tejföl sûrûségû a köd.
Na sikerült nekünk is felkelni nagy nehezen,de még egy 40 perc és indulunk is.Kellemes -11 fokban.Na ez biztos felébreszt majd
Na, a "ki kelt fel legkorábban?"-versenyt alighanem megnyertem, mert 0:36 óta fent vagyok.
Tegnap Takival megegyeztünk egy árnyékolócserében, csakhogy este nem szereltem le az árnyékolót. Éjjel felriadtam valamire, és eszembe jutott, hogy az árnyékoló még kint van. Úgy kiment a szemembõl az álom, hogy azóta sem tudtam visszaaludni. De az árnyékolót legalább leszereltem. :-)
Zoo-val megyünk a Keleti pu-ra, elvileg 9h elõtt érkezik a vonat, a többi utána a BKV-n múlik.
Tegnap Takival megegyeztünk egy árnyékolócserében, csakhogy este nem szereltem le az árnyékolót. Éjjel felriadtam valamire, és eszembe jutott, hogy az árnyékoló még kint van. Úgy kiment a szemembõl az álom, hogy azóta sem tudtam visszaaludni. De az árnyékolót legalább leszereltem. :-)
Zoo-val megyünk a Keleti pu-ra, elvileg 9h elõtt érkezik a vonat, a többi utána a BKV-n múlik.
Inkább jó reggelt. 
Mi már ébren és lassan indulásra készen.
Még egy óra és indul a buszocska.
Mi már ébren és lassan indulásra készen.
Még egy óra és indul a buszocska.
Ha nem is délnyugatról megyek holnap, de én is délnyugati vagyok. 
Holnap találkozunk, jó éjt mindenkinek!
Holnap találkozunk, jó éjt mindenkinek!
Én viszont ott leszek ma, bár egészségügyi problémák gyötörnek. Tavaly megszívattak, most viszont én leszek az erõsebb. Mondjuk most épp fertõtlenítem magam!
Halleluja!
Jó mulatást a talizóknak, annyira el voltam foglalva az elmúlt napokban, hogy el is felejtettem szomorkodni amiatt, hogy nem tudok menni. Most juttatta eszembe Csontak.
Szóval jótalit mindenkinek!
Szóval jótalit mindenkinek!
Akkor MetNet talin nem lesz délnyugati, szívás...
Én is beteg voltam másfél hétig, és most sem vagyok egészséges teljes mértékben.
Én is beteg voltam másfél hétig, és most sem vagyok egészséges teljes mértékben.
Szia Zoli!
Én Pécsen vagyok, Topi pedig Tamásiban, egyikünk se tudna eljutni Bátaszékre sajnos, meg már késõ az idõpont bármit is szervezni de nagyon tiszteletre méltó a felajánlásod. Hálásak vagyunk érte még ha nem is élünk vele most, köszönjük!
Én Pécsen vagyok, Topi pedig Tamásiban, egyikünk se tudna eljutni Bátaszékre sajnos, meg már késõ az idõpont bármit is szervezni de nagyon tiszteletre méltó a felajánlásod. Hálásak vagyunk érte még ha nem is élünk vele most, köszönjük!
Bajáról Bátaszéken át megyek és üres az autó. A benzinköltség az én dolgom. Ha gondoljátok és megoldható, csatlakozhattok.
Igen a menülemondás is vele jár. Nem mindannyian, én és Topi tudnánk menni, de ilyen benzinárak és a jelenlegi anyagi helyzetem miatt ez nekem már bõven sok. Sajnálom pedig szerettem volna ott lenni, találkozni veletek, sajnos ez most nem jön össze.
Érezzétek jól magatokat!
Érezzétek jól magatokat!
Ajjaj, mindannyian?
Jobbulást!
A menülemondás is vele jár gondolom.
Húha...
Jobbulást!
A menülemondás is vele jár gondolom.
Húha...
/
A mi tervünk is: 4-es villamos az Oktogonig, majd 1-es metró.
Ez igaz.
Akkor viszont inkább sétáljanak, úgyis szép lesz az idõ, friss levegõ ( bár kérdés hogy ott mennyire friss
), meg nincs is olyan messze.
Kornél, van mit
Akkor viszont inkább sétáljanak, úgyis szép lesz az idõ, friss levegõ ( bár kérdés hogy ott mennyire friss
Kornél, van mit
Taxi ki van csukva
Ha idõben beér a vonat, akkor lehet, hogy gyalogolunk egyet, illetve van még egy vészterv, telefonos segítség
Köszi mindenkinek tényleg
Troli a legjobb vagy a taxi. Utóbbi -ellenõrös szempontból- a legeslegjobb.
Viszont a trolin meg nem valószínû úgy nevezett BKV ellenõr felbukkanása.
Kornél, ha a kisföldalattit választod, teljesen felesleges 1 megállóra felszállni a villingerre. 5 perc alatt lesétálsz.
---------
Szerk. Metwolf:
Kornél, ha a kisföldalattit választod, teljesen felesleges 1 megállóra felszállni a villingerre. 5 perc alatt lesétálsz.
---------
Szerk. Metwolf: