2026. június 23., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#547865
Itt sajnos csak naplemente előtt tisztult ki és volt egy kis napsütés. Nagyon-nagyon rég volt már érdemi napsütés.
#547864
A mai Tmax. 12,1 fok ez itt egyáltalán nem extrém laza A szomszédban a hóember teljesen szétesett lassan az enyészeté lesznyelvnyujtas
#547863
2021 utolsó naplementéje nevet

beillesztett kép

#547862
Déli parti hőmérséklet de szép.nevet Mármint részvétem, csak na...vidám Nagyon jó volt, hogy nem ordas nagy széllel jött, így bőven ki lehetett élvezni.szeret
#547861
Boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumtársnak és az oldal szerkesztőinek egyaránt! Legyen izgalmas időjárási eseményekben, és élményekben gazdag 2022-es új esztendőnk! 
#547860
Lehetne inkább a spanyoloknál vidám Kell a fenének ilyenkor. Az időjárás mondjon le de hamar. Téltábornok hol a bánatba vagy már?hideg Boldog új évet mindenkinek,Téltábornok úr meg tessék felébredni,ha már új év,legyen új erő is hozzá nevet
#547859
Ott van ni

beillesztett kép

#547858
Vége az idei télnek  laza

beillesztett kép

#547857
Tmax. 14°C.
Ennél melegebb nov. 5.-én volt utoljára.nevet 
#547856
Minden metnet felhasználónak Boldog Újévet Kívánok!

A hegyekben véleményem szerint jövő szerdától ismét visszatérhet a télies idő. Most pedig használjátok ki ezt az áprilisi időt ahol lehet.
#547855
Na akkor kellemes húsv...izé, pünk...vagy mittomén micsodát minden kedves MetNetesnek szeret A napon ülve melegem van polóban  laza
#547854
Éjjel 2-3 óra között érkezett meg talajon az átkeveredés, azóta időnként fel-feltámad kissé az ény szél, valamint kora reggel fél 7 körül értem haza Pestről buliból.
Előtte 6 körül Pesten még ködös, hűvös idő volt, hazaérve már csillagos volt az ég, gyorsan felszakadozott a felhőzet, és már 7 fok volt.
Amióta a Nap felkelt, kevés a felhő, sok a napsütés, lágy szellő fújdogál, akt. T. : 12,7 fok.
Nagyon pazar, kellemes idő van kint.
Nekem tetszik!
#547853
Zágráb felett 3400 méteren van a fagyhatár.
Azért az kemény!
850-en +10 fok
925-ön +14 fok
Ez lábasmeleg laza
#547852
Itt eddig 16,8 °C a teteje.nevet
#547851
Remélem nem a csapadékmérőbe célzol..nyelvnyujtas
#547850
Itt a strand idő végre.

beillesztett kép



beillesztett kép

#547849
Fertőrákos nevet

beillesztett kép

#547848
Kínai kenderpálma  nevet 
#547847
Én jobban ijesztgetem a Napot.  laza
BUÉK!

beillesztett kép

#547846
Milyen pálma az a képen?
#547845
23+32,6+2,6+19,6+53,2+7,6+15,8+50,2+6,8+11,2+60,4+48=331 mm
#547844
Közel 17 fok, poén kedvéért felhúztam ezt a "romános" szemüveget vidám BÚÉK! 

beillesztett kép

#547843
Leírhatatlanul nagy királyság a 15 fok, mélykék felhőtlen ég, szinte szélcsend, egyszerűen pazar.
#547842
Elmentunk levadaszni nevet

Ense mellett mar 17 fokot mutat a kocsi nyelvnyujtas
#547841
16 fok, tiszta tavasz. Kintre elég egy pulcsi is már így újév tájékán.  laza
#547840
Közben Fertőrákos

beillesztett kép

#547839
Túl vagyunk a második novemberi hónapon, következik 2022 első novembere! 
#547838
Szegény OMSZ Arome még mai 06 os futásnál is mennyire nincs képbe a T2M et illetően a Dél Alfölre, és Délvidékre. Szegedre 7 fok, hozzám 9 fokot várt. Link Mindjárt elérjük 14 fokot közbe vidám Az Arpege  szintén csunyán melléfogott, napok óta hűvös időt várt mára  hozzám, és mai futásnál se volt képbe.  Link
#547837
15 fok, kristály tiszta égbolt, szikrázó napsütés. szeret
Április van gyerekek ? Ez az év egy bolond év volt időjárás ügyileg.
A 2021-es tél (Január, Február) nálam egy kövér egyes februárig kellet várni itt az első hóra. duhos
Aztán a tavasz az lett amilyen.szomoru
A nyár egy okádék lett: folyamatos perzselő forróság alig volt csapadék/vihar,  bár dicséret illeti a július 9-ei vihart az valami brutális volt itt. zivatar Jövőre még több olyat.
Aztán az ősz amolyan  átlagos lett  nem volt nagy meglepi nagyábból azt kaptuk amire számítottunk az évszaktól és most ez az utsó hónap sem teljesített túlságosan rosszul. (A tavalyi sokkal rosszabb volt szerintem) 
Mindenkinek szerencsés, izgalmas, békes Boldog Új Évet kívánok !nevet

Magyartölgy: A maci most vissza vonult tárat cserélni hogy aztán rá ürítse a palackos emberre.  laza
#547836
Isteni.nevet

beillesztett kép

#547835
Köd, szutyok, 2 fok, 1-2 centi latyak, igazi mordori gány idő. Gratulálok a szerencsésebb helyen élőknek. 
Boldog új évet !!
#547834
Boldog Újévet kívánok mindenkinek nevet
#547833
Hát most nagyon irigylem a dunántúliakat meg a duna-tisza között élőket napsütés+tavasz 14 fok. Itt 7 fok+borult égbolt+fújdogáló bazsa, de most szerencsére erőtlen biztosan készül az újévre.vidámBoldog Új Évet mindenkinek!nevet
#547832
Itt még úgy ahogy tart a tél. 2 fok és

beillesztett kép


#547831
14,5 fok mintha március közepe után járnánk. B. U. È. K nevet 
#547830
Boldog új évet mindenkinek, a szokásos módon! kacsint
Link
Link
#547829
Megy a küzdelem, most a maci szénája rosszul áll, de előbb - utóbb elfogy a palackból a muníció és akkor eljön a mi időnk.  laza 

beillesztett kép



beillesztett kép

#547828
Ez még mindig elmarad a jótól, de már kezd alakulni Link
#547827
Itt is gyönyörű az idő nevet 2 °C-al vidám

beillesztett kép

#547826
Napozok a garázs előtt. kacsint Az imént hagytam abba a kidőlt orgona darabolását.

beillesztett kép

#547825
Az első kétszámjegyű Tmax egyben szezonrekord a hónapban pipa. nevet
#547824
16,5 fok szeret a szél egyre erősebb. 
#547823
Ragyogó napsütés, felhő alig, 16 fok van, a napon meg kimondottan meleg van. nevetNem semmi azért ez így a tél közepén. 
#547822
Hát itt is tovább folytatódik az ősz, 2 fokban szitálás.. Volt 3 nap tél, meg még lehet lesz 1-2 nap valamikor januárban, februárban vagy nem. Nem baj majd május végén jön már a nyár, nem sok az már, és lehet megdögleni a hőségben. Boldog Új Évet! 
#547821
Tiszta tavasz. Szerintem a 18 fok is meg lesz valahol az országban, de a környéken sem kizárt. persze a héten pont ma meg holnap dolgozok csak. vidám legalább nem maradok le valami jó kis havazásról.
#547820
Igazi tavaszias időnk lett 14 fokkal. (Lángszóró on!) kacsint (Kép nem lett a legjobb, de legalább átjön hogy végre a sok ködös idő után egy kis napsütés is jut az év utolsó napjára.) nevet

beillesztett kép


Reméljük a Január jobb esélyekkel kecsegtet majd nekünk.

Mindenkinek Boldog, Új Évet Kívánok! (BUÉK!)  laza
#547819
Olvasom, hogy sok helyen 15-16 fokok vannak. Hát nálam igen, csak pocsék november van. Szitáló eső, köd 3 fok.
Sikerekben gazdag Boldog Újévet kívánok mindenkinek!
#547818
Ebből rekord lehet!nevet
#547817
Kitört a Tavasz!!

Buggyant egy év volt ez (is), de
a szomszéd kutyája azt ugatta, hogy még nem ette meg a telet..
nevet

615 mm-el zártam ezt az "aszályos" évet.

BUÉK minden kedves MetNet-esnek!
#547816
Wow. Fertőrákos 16 fok.

Le kéne vadászni  laza

Utolsó észlelés

2026-06-23 11:52:33

Kõszeg

30.4 °C

04502

RH: 51 | P: 1020.2

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160341

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.