Fotóiskola
Fotóinfó
Ajánlott M42-es objektívek: Link
Na de, ha a play- gombot nyomja és akkor lép fel a gond, annak nem sok köze van az obihoz és a csatlakozójához. ?
Nem csak a csatik szennyezõdése miatt adhatja az err99-et, ahogy Zoli említi, hanem maga az obi is! Ez az objektív hibája, ugyanis rossz jelet küld a gépre, amit a gép nem tud értelmezni!
Próbáld meg próbaképp kicserélni az obit, hátha...!
Közben had jelezzem (itt is)
, hogy az extrás tárhelyem megszûnik, így a honlapomat a következõ címen találjátok meg:
Link
Az extrás egy darabig még automatikusan átirányításra kerül!
Próbáld meg próbaképp kicserélni az obit, hátha...!
Közben had jelezzem (itt is)
Link
Az extrás egy darabig még automatikusan átirányításra kerül!
Megtisztítottam most a csatlakozókat! Elvileg a frissítésre megkellett volna szûnnie a hibának, mert az 1.0.6 fir van rajta - igaz a memóriakártya megint frissítést így ki szóval nemtudom mi a baja.
Meglátom! Este jelentkezek, ha gond adódik!
Meglátom! Este jelentkezek, ha gond adódik!
Szia Rafi!
A múltkor beszélgettem itt a városban a fotósboltban a szakival...
Azt mondja a Canonoknál általában az obi érintkezõinek szennyezettségére utalhat az error99, nézted már?
Valami gyorsan párolgó odavaló dologgal, fülpiszkálóval óvatosan talán meg kellene próbálni megtisztogatni. Persze, ez is csak tipp...
A múltkor beszélgettem itt a városban a fotósboltban a szakival...
Valami gyorsan párolgó odavaló dologgal, fülpiszkálóval óvatosan talán meg kellene próbálni megtisztogatni. Persze, ez is csak tipp...
Üdv!
Kapott frissítést a Canonom. (1.0.6.-os firmware) Az error 99 ugyanúgy fennáll. Amikor megnyomom a "play" gombot, akkor a kép helyett egy sötét semmi jön be, de a záridõ, a rekeszérték látszik.
Frissítés után a 3. kép után behozta... Mit tegyek? Nincs valami árammegszakító, amit be lehet építeni az akumulátorfedélhez?
Elõre is köszönöm a válaszokat!
Kapott frissítést a Canonom. (1.0.6.-os firmware) Az error 99 ugyanúgy fennáll. Amikor megnyomom a "play" gombot, akkor a kép helyett egy sötét semmi jön be, de a záridõ, a rekeszérték látszik.
Frissítés után a 3. kép után behozta... Mit tegyek? Nincs valami árammegszakító, amit be lehet építeni az akumulátorfedélhez?
Elõre is köszönöm a válaszokat!
Köszönöm!
Hát mi más lehetne a képeden!
Palui: szép, szemléletes kép!
Hát mi más lehetne a képeden!
Palui: szép, szemléletes kép!
ha már unatkozás, akkor én is elõkerestem egy képemet még 2006-ból... Link
Talán ez is köthetõ a víz világnapjához, ha nem is a szép oldalához. Nevezni persze nem fogom.
Talán ez is köthetõ a víz világnapjához, ha nem is a szép oldalához. Nevezni persze nem fogom.
A képek valóban szépek, de megmondom õszintén nem tudom, hogy megfelelnének-e a pályázati kiírásnak!
Szép estét! :-)
A Nyugat-Nógrád Vízmû hirdetett egy fotópályázatot a Víz világnapja alkalmából ( Link Hirekre katt), melyre pályáznék. Viszont a kiírás nem pont olyan képekre gondol mint amilyeneket én küldenék be Link ... Szóval kíváncsi volnék a véleményetekre, érdemes-e egyáltalán beküldeni, esetleg valamit javítani rajtuk...
A Nyugat-Nógrád Vízmû hirdetett egy fotópályázatot a Víz világnapja alkalmából ( Link Hirekre katt), melyre pályáznék. Viszont a kiírás nem pont olyan képekre gondol mint amilyeneket én küldenék be Link ... Szóval kíváncsi volnék a véleményetekre, érdemes-e egyáltalán beküldeni, esetleg valamit javítani rajtuk...
Tudom,hogy ez jó én ezzel szoktam nézni az internetes live stream-eket.
De nekem ezzel se akarta lejátszani azért aztán érdeklõdtem más iránt.
De nekem ezzel se akarta lejátszani azért aztán érdeklõdtem más iránt.
A lehetõ legjobb lejátszó VLC Media Player névre hallgat! Letöltöd, felrakod és visz mindent! AVI-tól kezdve MOV-on át a DVD-ig mindent! Nem kell codec sem!
Innen szedhetõ: Link
Innen szedhetõ: Link
Noli, ezt nem nagyon értem. A csillagok vonalán van a hangsúly..?
Mert ilyet én is okoztam már, mikor véletlenül belerúgtam az állványba...
Mert ilyet én is okoztam már, mikor véletlenül belerúgtam az állványba...
Jaj 
Próbáld meg ezt feltenni: Link ezzel felmegy a MediaPlayer Classic is, én minden vackot ezzel nézek. DiVX, Xvid, Mov(QuickTime) Vob(DVD), WMV és a hangok: MP3, Ogg, Flac, Wav, AAC, AMF, stb... Ha így sem lesz jó, akkor felteszem mégegyszer, mert lehet, hogy a bibi a fáljban van.
Próbáld meg ezt feltenni: Link ezzel felmegy a MediaPlayer Classic is, én minden vackot ezzel nézek. DiVX, Xvid, Mov(QuickTime) Vob(DVD), WMV és a hangok: MP3, Ogg, Flac, Wav, AAC, AMF, stb... Ha így sem lesz jó, akkor felteszem mégegyszer, mert lehet, hogy a bibi a fáljban van.
Fényképezzünk földrengést! Link
88 másodperces expó, Chile, 1 nappal a nagy rengés után. Utórengés.
Zseniális ötlet!
88 másodperces expó, Chile, 1 nappal a nagy rengés után. Utórengés.
Zseniális ötlet!
már letöltöttem csak az a gond,hogy amikor meg akarnám nyitni a vidit akkor csak a hang megy kép nincs.
Én nero show time player-t használok.Próbálkoztam win med.playerrel is de szintúgy nem jártam sikerrel.
Én nero show time player-t használok.Próbálkoztam win med.playerrel is de szintúgy nem jártam sikerrel.
Köszi. 
Most, ahogy beléptem, egybõl az utolsó képre kattintottam, ami a Tied. Kifordultam a székbõ!! Nagyon gyönyörû!!
Most, ahogy beléptem, egybõl az utolsó képre kattintottam, ami a Tied. Kifordultam a székbõ!! Nagyon gyönyörû!!
Itthon vagyok, gyógyulgatok, és unalmamban régi képeket nézegetek Link ... néha találok is valamit
Aha oké... Link :-))) Mondjuk elég lágy a képe, de ennyi pénzért szerintem nem érdekel senkit. :-)
Hátha érdekel valakit:
ELADÓ egy Canon 400D 18-55-ös üveggel, kb. 2000 expo van benne. Ráadásként adok hozzá egy 1 GB-os SanDisk-kártyát és egy (német nyelvü) profi-könyvet. Akku, töltõ, CD, kutyafüle, stb... természetesen jár hozzá. Ár, csak Metnet-esnek: 75.000 Ft, átvétel Budapesten, ezen a héten pénteken vagy szombaton. Az "akció"
is csak e két napon érvényes, az ajánlat holnap délig él
ELADÓ egy Canon 400D 18-55-ös üveggel, kb. 2000 expo van benne. Ráadásként adok hozzá egy 1 GB-os SanDisk-kártyát és egy (német nyelvü) profi-könyvet. Akku, töltõ, CD, kutyafüle, stb... természetesen jár hozzá. Ár, csak Metnet-esnek: 75.000 Ft, átvétel Budapesten, ezen a héten pénteken vagy szombaton. Az "akció"
A mindenit! Gratulálok, használd egészséggel és jó fényeket hozzá!
Köszönöm szépen! Neked is szép fényeket!
Most nézem, hogy a felsorolásnál a telekonvertert a vakukhoz soroltam ,de asszem azért egyértelmû!
Most nézem, hogy a felsorolásnál a telekonvertert a vakukhoz soroltam ,de asszem azért egyértelmû!
Wow, gratulálok! És igen - örülök
Remek gép! Azaz már csak jó fények kellenek hozzá, azt pedig kívánom Neked!
"Backstage" video a tegnapi fotózásról. A barátom készítette Nikon D90-el. Link Valamit nagyon nézek a gépen, közben önfeldten hintázok... Talán a sár csucsogása...nemtudom...
Engem bizony érdekelne.Csak tévében nem nézhetem mert nincs olyan adásom.Ha esetleg tudnátok a neten olyan oldalt ahol azt adják akkor írjátok meg nekem.Köszi
Tetszenek bizony
a sötétkék/sárga-sárgásbarna szinek kontrasztja engem mindig lenyügöz
Talán sokakat érdekelhet majd... engem biztosan.
"Vasárnap 21.00
National Geographic: a 10 legjobb fotó
A National Geographic fotósai híresek a kalandvágyukról és a munkájuk iránti elkötelezettségükrõl, mely tulajdonságokra, ha õszinték akarunk lenni, szükségük is van, hisz egy-egy különleges kép elkészítése gyakran rendkívüli kihívások elé állítja õket. A legjobb fotók születéstörténete tehát sokszor már önmagában is “kész sztori”, ami azonban az esetek túlnyomó többségében sajnos nem jut el a nagyközönséghez. Ezzel a gyakorlattal szakít most a National Geographic: a 10 legjobb fotó c. dokumentumfilm, mely Chris Johns fõszerkesztõ kalauzolásában a legjobb, legizgalmasabb 2009-es alkotások történetét tárja elénk a fotósokkal és segítõikkel készült interjúk, valamint terepi és archív felvételek segítségével."
"Vasárnap 21.00
National Geographic: a 10 legjobb fotó
A National Geographic fotósai híresek a kalandvágyukról és a munkájuk iránti elkötelezettségükrõl, mely tulajdonságokra, ha õszinték akarunk lenni, szükségük is van, hisz egy-egy különleges kép elkészítése gyakran rendkívüli kihívások elé állítja õket. A legjobb fotók születéstörténete tehát sokszor már önmagában is “kész sztori”, ami azonban az esetek túlnyomó többségében sajnos nem jut el a nagyközönséghez. Ezzel a gyakorlattal szakít most a National Geographic: a 10 legjobb fotó c. dokumentumfilm, mely Chris Johns fõszerkesztõ kalauzolásában a legjobb, legizgalmasabb 2009-es alkotások történetét tárja elénk a fotósokkal és segítõikkel készült interjúk, valamint terepi és archív felvételek segítségével."
Sejtettem, hogy HDR, de olyanok a színek, hogy azt hittem használtál szürkeátmenetes (pl. ND110) szûrõt!
Lényeg az, hogy igen szép képek!
Lényeg az, hogy igen szép képek!
Örülök, hogy többeknek tettszenek.
Ezek HDR képek, és a Photomatix Pro3 programmal játszottam kicsit.
Ezek HDR képek, és a Photomatix Pro3 programmal játszottam kicsit.
Jaj de nagyon jók! Gratulálok! Jó ez az "elõöregítés" 
Én még ózdi sínt nem is láttam.
Mindig csak a hazai, diósgyõrit.
Én még ózdi sínt nem is láttam.
Hijj... Nagyon-nagyon jók! Ezek a színek... Nekem ez a Bz-mellékes az 5 csillagos: Link