Meteorológiai műszerek otthon
Műszer csatlakoztatása a MetNet-re
MetNet WS feltöltő: LINK MetNet WD feltöltő: LINK
MetNet cumulus feltöltő: LINK
Figyelem! Akinek Netatmo és Ruuvitag műszere van, az mostantól felkapcsolhatja a MetNet-re is!
Műszereim LINK
Csatlakoznál a légszennyezettség mérő állomáshoz? Olvasd el cikkünket
Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Írj nekünk a legszennyezettseg(kukac)metnet(pont)hu címre.
"A következő időszakban megkezdődik a jelentkezések feldolgozása és értékelése. A nagy számú jelentkezés miatt a folyamat időigényes, ezért türelmét kérjük."
Nyilván értesítenek amint van fejlemény.
Nyilván értesítenek amint van fejlemény.
Sziasztok!
Van valakinek bármilyen információja arról, hogy az OMSZ PWS-rendszerének ügye? Május 4-én zárták le a jelentkezési folyamatot. Létezik, hogy másfél hónap alatt sem sikerült megtalálni a megfelelő jelölteket-pozíciókat az országban?
Van valakinek bármilyen információja arról, hogy az OMSZ PWS-rendszerének ügye? Május 4-én zárták le a jelentkezési folyamatot. Létezik, hogy másfél hónap alatt sem sikerült megtalálni a megfelelő jelölteket-pozíciókat az országban?
Link
Nekem már vagy 2 éve ilyen van és meg vagyok elédve vele. Bátran ajánlom, rendes bolt.
Nekem már vagy 2 éve ilyen van és meg vagyok elédve vele. Bátran ajánlom, rendes bolt.
Amazon.de kifutó modell 42.000 Ft.
Szétpakolható szenzorok.
Cserében nincs kijelző, mobilappból tudod kiszedni az adatokat. Lan kábelen csatlakozik a netre.
Link
Szétpakolható szenzorok.
Cserében nincs kijelző, mobilappból tudod kiszedni az adatokat. Lan kábelen csatlakozik a netre.
Link
Üdv.!
Június 11-én 19 év után (kis kihagyással) a WS2307 műszerem is feladta a küzdelmet. Körbenéztem miket lehet kapni, ki vagyok akadva, borzalom mik vannak a piacon. Gyalázat, hogy a 100 ezres árban is olyan kialakításúak kaphatók, hogy az összes szenzor egy házba van építve. (Sajnos anyagi okok miatt nem engedhetem meg magamnak ezt a kategóriát sem.) Az utóbbi időben is csak a hőmérsékletet és a légnyomást mértem vele, a csapadékot meg manuálisan. A min-max érték nullázható legyen ez a fő szempont, meg a szétválasztható szenzor, hogy bele tudjam rakni az árnyékolóba. A WiFi, meg pc, illetve netre történő adatfeltöltés a legutolsó szempont, sőt ki is zárható. Sencor SWS 4500-at nézegetem. A Vevor műszere sem lenne rossz, csak az összeépített szenzorok problémája adódik ott is. A korábbi PCE FWS20-as jó volt, de elrontották ugyanígy, ráadásul szintén öt nullás az ára. A másik kedvenc, mikor -20 °C a méréshatára egy műszernek. Nem tudom, valaki esetleg tud olyan helyet, ahol érdemes kutakodni, vagy hagyjam a fenébe?! Kösz előre is!
Június 11-én 19 év után (kis kihagyással) a WS2307 műszerem is feladta a küzdelmet. Körbenéztem miket lehet kapni, ki vagyok akadva, borzalom mik vannak a piacon. Gyalázat, hogy a 100 ezres árban is olyan kialakításúak kaphatók, hogy az összes szenzor egy házba van építve. (Sajnos anyagi okok miatt nem engedhetem meg magamnak ezt a kategóriát sem.) Az utóbbi időben is csak a hőmérsékletet és a légnyomást mértem vele, a csapadékot meg manuálisan. A min-max érték nullázható legyen ez a fő szempont, meg a szétválasztható szenzor, hogy bele tudjam rakni az árnyékolóba. A WiFi, meg pc, illetve netre történő adatfeltöltés a legutolsó szempont, sőt ki is zárható. Sencor SWS 4500-at nézegetem. A Vevor műszere sem lenne rossz, csak az összeépített szenzorok problémája adódik ott is. A korábbi PCE FWS20-as jó volt, de elrontották ugyanígy, ráadásul szintén öt nullás az ára. A másik kedvenc, mikor -20 °C a méréshatára egy műszernek. Nem tudom, valaki esetleg tud olyan helyet, ahol érdemes kutakodni, vagy hagyjam a fenébe?! Kösz előre is!