2026. június 13., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#563736
Link
#563733
Amíg te narancsfát ültetsz otthon a kertetben, addig én ülök a dugóban Pesten, és araszolok a körúton az üres biciklisáv mellett. Döntsd el melyik jobb. vidám
#563731
Hát, ahogy nézem ebből a GEM kivételével délibáb lett ismét szomoru

A keddi szélvihar meg úgy kell, mint lufiárusnak a nyílzápor. Ezek szerint holnap a 10 millió fokban 10000-es UV alatt áshatom a száraz földbe a gödröt a narancsfa apró, 55 cm-es cserepének.

Juhé.
#563702
Ez a csütörtöki cucc mi lesz egész pontosan, hogy így az összes modell 5 napra előre ennyire egyformán számol vele?

Utolsó észlelés

2026-06-13 07:13:16

Dorog

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

159803

Hírek, események

Kiadós csapadék érkezik

Időjárás-változás | 2026-05-14 15:02

pic
Mediterrán ciklon és a hozzá tartozó hullámzó front okoz változékony, csapadékos időt a hét utolsó napjaiban.