2026. augusztus 06., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#553559
Nagyon szép jégcsapokat tud produkálni a nappali gyengén csöpögős hóolvadás többek közt nekem ez is nagyon hiányzik az elmúlt telek menüjéből persze ha nincs hó nincs ami meg tudjon olvadni...
#553554
Mondjuk ezzel én is így vagyok. Úgy várom a vasárnapot hogy menjünk Szlovákiába mint egy kisgyerek.  laza 1 hét hò. havazas
#553552
Persze, 1000m felett semmi jelentősége, de lent a szálláshelyen se legyen olvadás! laza Legalábbis abban a pár napban. 
#553550
Az a pár nap plusz 3 fok körüli érték nem sokat fog jelenteni szerintem ilyen magason. Nem tűnik el az a mennyiségű hò csak úgy. nevet 
#553494
Az alacsonyabban fekvő Terhely (Terchová) és Zázrivá környéke sincs hó nélkül 5-600 m-en, Martin Rešetka lőtt pár fotót:

beillesztett kép

beillesztett kép

beillesztett kép



Valamint a Poprádi-tavi webkamera jelenidő:

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-08-06 19:38:58

Szentmártonkáta

36.5 °C

na00

RH: 24 | P: 1010.7

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162814

Hírek, események

Újra támad a forróság

Időjárás-változás | 2026-07-29 13:37

pic
Avagy ismét mérhetünk 40 fokot az országban.