2026. április 26., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#535966
Persze felmenni mindig lehet. Én síelés szemszögéből nézem óhatatlanul.
#535965
Az alpesi központ egész évben nyitva van és minden kötélpálya üzemel, tavaly augusztusban csaknem felmentünk, csak túl későn értünk Kaprunba.
Meg hát nem síelni megyünk hideg
#535963
Kitzsteinhorn okt 8-án nyit úgy rémlik.
#535952
Nem kirándulás, 8 nap szabadság, kocsival megyünk nevet
#535943
Azért ez a hűvös-enyhe-hűvös-enyhe változékonyság elég macerás már, szétmegy a fejem nyelvnyujtas
Viszont pénteken irány Zell am See/Kaprun/Kitzsteinhorn 8 napra hideg hétfőre oda komoly télbetörés ígérkezik szeret

Utolsó észlelés

2026-04-26 23:16:35

Ózd - Nagy Imre út

2.2 °C

RH: 58

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158041

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.