2026. április 26., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#535491
Elég nagy hiba.., de lényeg hogy esett. 
#535481
Azért az a szinte semmi kicsit túlzás, még a rádóci rácspontra is 10 mm körüli mennyiséget várt tegnap szinte mindegyik futása (a 18-as már nem, ami olyan szempontból valóban nem volt jó, hogy pont az esemény előtt rontott).
#535458
18,3 mm eddig. 
Szépen csendesen esett. 
És még nincs vége. 
GFS a legfosabb modell, 2 mm-t várt napokon át ide.

Utolsó észlelés

2026-04-26 17:58:33

Romhány - Dózsa György út.

15.7 °C

31502

RH: 30 | P: 1019.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158041

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.