2026. április 24., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#533967
Hát ebből max. Szombathely - Győr vonal lett.
Ma pedig már a rövid távú szerint a Somogy- Nógrád vonal lesz inkább esélyes.
#533922
Hát érdemi csapadékot csak az Esztergom-Zalaegerszeg vonalon mutat sajnos szomoru 
#533921
Az UM is az ÉNY - i csücsköt favorizálja érdemi csapadékkal kb. a Szombathely - Komárom vonalban és attól É- ra. Aztán majd kiderül.
#533917
Az ICON-EU modell egyébként elég szép csapadékot mutat a Dunántúlra! Ez a modell a múltkor is bejött 

Mondjuk ez ahogy halad Kelet fele szinte fel is oszlik.

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-04-24 02:29:22

Ercsi

9.8 °C

31500

RH: 60 | P: 1013.7

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157976

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.