Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Becsehelyről volt szó, de egyébként tényleg berottyant itt is, volt 3 perc suhogós zuhé 
Dél körül jó neked?
Az UM nyerte a mai napot, agyonverte az összes modellt.
Dél körül jó neked?
Az UM nyerte a mai napot, agyonverte az összes modellt.
A fogadalmad nem erről szólt, hogy mi törött avagy nem törött el. Elérte Kanizsát és már itt jár a Balatonnál. Elbuktad a fogadalmadat, azaz holnap irány Kanizsa. Nyilván, ha nem teszed meg ez örökre rád ég, hogy nem tartottad be. Mond meg mikor mész és átgurulok. Igen én kíváncsi vagyok rá. Mármint magára az élethelyzetre.