Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Nézd vissza a radart, nem volt itt semmi említésre méltó sehol az északkeleti térségben. Egy cella került ki, szerencsére, nem igazán hiányzott egy telitalalatos 1mm-es fullesztes.
Lehetne egy olyan kiegészítés (csillagozás) a figy. előrében, hogy kivéve Eger és Salgótarján
. Ma 22 fokról indult a nap, vége a hűsítő reggeleknek. Nagyon kellene már egy kiadós (30-50 mm) kiterjedt eső a térségre a forróság helyett.