2026. április 14., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#526502
Tessenek parancsolni!

#526500
Minden szar a határ mentén robban be, ahogy délelőtt is, itt majd éjszaka lehet műsor, ha lesz.
Hiába van tele castokkal az ég egész nap, reméljük azért éjszaka ketyeg a bomba és betalál egy 30mm es cb
#526494

beillesztett kép

#526493
Szép kis tányérszeret

beillesztett kép

#526492

beillesztett kép

#526491
Vitya itt a csücsökben mikor indul a műsor vagy ismét kimaradunk? azt látom tőlem keletre remek a felhozatal!
#526486
Indul a bulikavidám

beillesztett kép

Utolsó észlelés

2026-04-14 22:42:05

Szentmártonkáta

12.3 °C

na00

RH: 71 | P: 1019.3

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157726

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.